anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego dostaje takie duże opłaty za sprzedaż produktu?

FIRMAMIKU
#8 Zapaleniec#

Witam, dostaje straszne kwoty za sprzedaż jednej rzeczy 40, 60 nawet do 80 zł. Przyznam szczerze ze nawet ja takiej marży nie mam. Dam większą cenę oczywiste że nie sprzedaje, o co tutaj chodzi? 

Też tyle płacicie?

To nie są promowane ogłoszenia tylko nawet zwykłe.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@FIRMAMIKU 15 % więc se policz 🙂 allegro ma straszne prowizje, u nas też normalne marże nie pokrywają kosztów sprzedaży stąd mam droższe produkty niż na innych kanałach sprzedaży 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tragedia, tanio już było.🙄

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

co nie zmienia faktu że niektórzy zachowują się jak kamikaze i sprzedają  z dużą staratą (wiem bo w nawet w kiludziesięciu sprzedawców sprzedajemy produkt od tego samego importera) a sprzeda tylko ten z najniższą ceną, ja tego nie rozumiem, pytalem importera o max. rabaty i mówił że to niemożliwe żeby tak tanio kupowali   

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET a co tu rozumieć pokazuje sprzedaż w ofercie z ost 30 dni obniż cenę nawal kilkanaście / kilkadziesiąt sprzedaży podnieś cenę i masz pozycjonowanie na samej górze przez ok miesiąc

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@FIRMAMIKU piszesz o kwotach prowizji, ale może sprzedajesz drogie rzeczy, przecież sama prowizja to 10-15%, więc zakładając produkt za 500zł + prowizja od wysyłki, to już jest minimum 60-80zł. To są normalne opłaty na tym portalu, a nie mówimy jeszcze o promowaniu i całej reszcie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@FIRMAMIKU za wystawianie czegoś w kategorii inne prowizja jest największa nawet pod 30%

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

też mnie to boli, tym bardziej że poza prowizją dochodzą rolziczne opłaty:

-dopata do Allegro Smart (przy DPD może to byc kilkadziesiąt zł) 
-Opłata za udostępnienie metody płatności Allegro Pay
- UPS Operator - opłaty podstawowe -9,99 (nigdy nie wysyłałem UPS-em)
-One Operator - opłaty podstawowe

-comiesięczna opłata za abonament podstawowy -49,00zł  (nie wiem co to) 

 

oznacz moderatorów