anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego kupujący nie może opłacić jednego kosztu wysyłki po wygraniu dwóch aukcji u mnie?

malrys57
#9 Pomysłodawca#

Po wygranych aukcjach kupujący opłacił każdą wygraną aukcję osobno wraz z kosztami wysyłki a towar wysyłam jedną paczką - czy prowizja  jest powiększona   o koszt dostawy - a jeżeli zrobię zwrot za  wysyłkę to prowizja zastanie pomniejszona?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

 

O ile prawidłowo określiłeś to w cenniku to może bez problemu zapłacić wszystko razem z jedną wysyłką. Jednak kto za kupującym nadąży. Kiedyś miałam gościa co kupował na licytacji 4 cienkie książeczki, opłacił je wszystkie naraz i każdą z oddzielną wysyłką. Wczoraj znowuż po 3 minutach opłacił oddzielnie drugą książeczkę. Kto bogatemu zabroni... Bywają tacy co w takiej sytuacji dzwonią i robię im dopłatę przez allegro, a są tacy co się nie przejmują. Prowizja raczej nie zostanie pomniejszona, może jakbyś się kłócił z obsługą ale na pewno nie z automatu. Trzeba to po prostu wliczyć w koszty, to sporadyczne sytuacje. Zresztą przy ostatnich wymaganiach to bezpieczniej wysyłać tyle paczek ile było zamówionych i nie psuć sobie statystyk ani nie ryzykować, że klient za jakiś czas zacznie dyskutować, że nie dostał paczki...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

malrys57
#9 Pomysłodawca#

określone mam dobrze w cennikach ale ten przypadek zdarzył się dwukrotnie w jednym dniu  (po dwie aukcje oddzielnie opłacane przez innych kupujących 2x2) i dlatego myślałam że są jakieś nowe ......zasady?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest tak, może na zwykłym Allegro i jest sposób a na AL musi się skontaktować ze sprzedającym i ustalić.

oznacz moderatorów