anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty?

maven-studio
#7 Wielbiciel#

Witam, nie potrafię wypłacić środków na moje konto, ponieważ w zakładce Środki i historia operacji jest napisane, że wypłaty są nieaktywne. Wcześniej potrafiłam wypłacić środki na moje konto, ale nagle zostało to zablokoawne. W ustawieniach wypłat Przelewy24 i Payu w ustawieniach są aktywne. Jak rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

@maven-studio Są nieaktywne pomimo środków na koncie, więc albo sprzedałaś coś za dużą cenę i wyjaśniają albo zmieniałaś coś na koncie np, nr konta i wówczas są blokowane, jeżeli nic z tych rzeczy pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maven-studio Czy ta sytuacja na pewno dotyczy konta z którego tutaj piszesz? Jeśli jesteś pewnien, że tak, prześlij mi proszę zdjęcie lub zrzut ekranu z tym komunikatem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maven-studio
#7 Wielbiciel#

Tak, to jest konto z którego piszę.

Untitled.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maven-studio, przycisk powinien być aktywny, gdy tylko pojawią się środki do wypłacenia. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maven-studio
#7 Wielbiciel#

Od dwóch tygodni mam środki za sprzedaną aukcje, których nie mogę wypłacić na konto.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maven-studio, zerknij, proszę, na zrzut ekranu, który załączyłaś powyżej. Nie widać na nim, aby na koncie były jakieś środki do wypłacenia. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

agula661
#7 Wielbiciel#
  • Witam mam nie aktywne konto do wypłat, pomimo iż przelewy 24 są aktywne. Proszę o pomoc w tej sprawie. Dziękuje
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@agula661 A pieniądze masz w Przelewy24, czy w PayU? Bo może PayU trzeba jeszcze aktywować.

Jeżeli masz w Przelewy24, poproś o odblokowanie wypłat tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

agula661
#7 Wielbiciel#

Mam aktywne i PayU i Przelewy 24

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

 

pulkownik66_0-1622182865068.png

Przed wypłatą

pulkownik66_1-1622182917150.png

i po wypłacie

 

 

@agula661  masz tam jakąś kasę do wypłat, bo jeżeli nie ma kasy -to tak właśnie będzie wpisane na czerwono /konto nie aktywne/

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agula661 sprawdziłam i @pulkownik66 ma rację. Ostatnią wypłatę na konto zrobiłaś 21 maja, a teraz nie ma dostępnych środków, dlatego wypłaty są nieaktywne. Wszystko na koncie jest poprawnie aktywowane, więc gdy pieniądze wpłyną na saldo któregoś z operatorów (PayU lub Przelewy24), środki zostaną wypłacone na Twoje konto bankowe.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agula661
#7 Wielbiciel#

received_213347573933934.jpeg

Mam takie saldo, pieniądze w sumie są i ich nie ma😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@agula661 Obrazek widzisz tylko Ty, dla innych jest ukryty. Napisz jasno, masz tam pieniądze, czy ich nie masz?

Jeśli masz i wypłaty są nieaktywne, pisz do Allegro, link podany wyżej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agula661 już tłumaczę 🙂 Wszystko się zgadza, czyli 20.05 sprzedałaś buty, 21.05 nastąpiła automatyczny wypłata na Twoje konto bankowe (48***576), dlatego te środki są zaznaczone jako -228,99 zł. Sprawdź proszę ta kwota powinna już się zaksięgować na Twoim koncie w banku o podanym wyżej numerze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sparso
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem. Otóż w zakładce Środki i historia operacji pokazuje mi, że wypłaty są nieaktywne, mimo że aktywowałem konto oraz przelwy24 i payu są aktywne. Co może być tego przyczyną? Czy naprawi się to po tym gdy ktoś coś ode mnie kupi i pojawią się środki na koncie?Screenshot_3.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sparso Jeżeli nie masz środków tam ,żadnej wpłaty to tak jest, czyli zero na koncie(Wpłaty nieaktywne) po wpłacie przez kupujących będą aktywne.

oznacz moderatorów

Sparso
#8 Zapaleniec#

Jesteś pewien w 100%? Bo bawię się w dropshipping i będzie problem jeśli się nie będzie dało wypłacić bo nie będę mógł zamówić produktu.. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sparso Tak jestem pewien, jak aktywowałeś wpłaty to są one nieaktywne jak nie ma nic na koncie na 100%.

oznacz moderatorów

Sparso
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki za szybką odpowiedź! 😃

oznacz moderatorów