anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty?

maven-studio
#7 Wielbiciel#

Witam, nie potrafię wypłacić środków na moje konto, ponieważ w zakładce Środki i historia operacji jest napisane, że wypłaty są nieaktywne. Wcześniej potrafiłam wypłacić środki na moje konto, ale nagle zostało to zablokoawne. W ustawieniach wypłat Przelewy24 i Payu w ustawieniach są aktywne. Jak rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Sparso
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki za szybką odpowiedź! 😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sparso, z tego, co widzę Twoje konto do wypłat jest aktywne. Obecnie w Allegro Finanse masz ustawione wypłaty na żądanie. Możesz zmienić te ustawienie, by wypłata nastąpiła automatycznie. Zmiany wprowadzisz w zakładce Ustawienia wypłat

Przycisk [wypłać dostępne środki] w zakładce Środki i historia operacji jest aktywny wyłącznie, gdy na saldzie znajdują się środki. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Alleprince
#8 Zapaleniec#

Co jeśli w moim przypadku mam pieniądze do wypłaty, ale nie mogę ich wypłacić bo jest napisane ,,wypłaty nieaktywne,, oraz jest szary przycisk? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alleprince powinnaś aktywować konto do wypłat w tej zakładce, ale w części poświęconej operatorowi PayU. W tej chwili masz aktywne wypłaty z salda operatora Przelewy24, a środki są  na saldzie PayU, dlatego tam są "wypłaty nieaktywne", chociaż masz środki.
Weryfikacja w przypadku PayU może potrwać do trzech dni roboczych, dane właściciela konta Allegro i właściela konta w banku muszą być takie same, a przelew weryfikacyjny powinien być wykonany z konta, które zostało podane w formularzu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

keeyssie
#7 Wielbiciel#

Jak zdobyć pieniądze na swoją kartę bez allegro pay?

35AADF64-22D6-4F04-9D7A-7904E8CC4328.jpeg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@keeyssie kliknij proszę "przejdź do banku" i wykonaj przelew weryfikacyjny. Dane konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, a przelew musi zostać wykonany z numeru konta podanego w zakładce Ustawienia wypłat, aby weryfikacja się udała. 
W przypadku tego operatora weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:93738306
#2 Obserwator#

Witam otóż mam na koncie X kwotę przelewy Payu mam aktywne lecz przelewy24 nie,i gdy chcę aktywować pisze ze usługa chwilowo niedostępna, czy jest to problem z mojej strony?

(pieniadze zostały wypłacone przez payu)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93738306 o jakie konto chodzi? Na tym, z którego tutaj piszesz nie ma środków na koncie ani w PayU, ani w Przelewy24. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów