anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam płacić koszty promocji?

kizok13
#7 Wielbiciel#

Witam Wystawiłem przedmiot na licytację , licytujący nie zapłacił za zlicytowany przedmiot, po 5 dniach Allegro unieważniło licytację, a opłata za promowanie ogłoszenia pozostała do zapłacenia ! Dlaczego to Ja sprzedający mam płacić za kogoś kto zrobił sobie jaja licytując Mój towar? Pozbawił innych zakupu, i Mnie możliwości sprzedaży. To licytujący powinien zostać obciążony kosztami nie Ja ? kizok13 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

płacisz za promowanie / Ty promowałeś, nie kupujący 

oznacz moderatorów

kizok13
#7 Wielbiciel#

promowanie towaru jest w kosztach wystawienia przedmiotu ! skoro jakaś gnida licytuje, i nie kupuje !!! to niech płaci !!!

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zaproponuj to "gnidzie" / na pewno z chęcią zapłaci

oznacz moderatorów

kizok13
#7 Wielbiciel#

Bardzo śmieszne ! przecież w ten sposób można sobie robić kasę dla Allegro pobijać cenę przedmiotu , i nie kupując, a za promowanie Allegro będzie brać kasę !!! Super działalność 🙂

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zaakceptowałeś regulamin wystawiając ofertę / sam się zgodziłeś na warunki, a teraz płacz i zgrzytanie...

zanim wystawisz coś na sprzedaż, może najpierw zapoznaj się z warunkami, regulaminem a nie na huurrrrrrrrrra!!! "sprzedam, bede miał piniondze!!!" ... o kuwa! to cza płacić? ała.....

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kizok13

Ale to na Lokalnie się dzieje bardzo często. Żadna nowość.

oznacz moderatorów

kizok13
#7 Wielbiciel#

Jestem użytkownikiem na allegro od 15 lat kiedyś to było nie do pomyślenia na Allegro? Można było zobaczyć opinie o licytującym, i taką gnidę usunąć , lub zablokować ! by innym nie przeszkadzał !!! Chyba zrezygnuję ze sprzedaży w takim cyrku 🙂 bo to szkoda tracić czas, by sobie gile zabawę urządzały Moim kosztem 🙂

oznacz moderatorów