anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto?

fastgrown
#7 Wielbiciel#

Witam, mój sklep przestał się sprzedawać.

Skontaktowaliśmy się z klientami, którzy wielokrotnie wystawiali niskie wyniki, zapytaliśmy ich dlaczego i próbowaliśmy pomóc im je rozwiązać, ale kontaktowaliśmy się z nimi wiele razy bez odpowiedzi. Jestem bardzo bezradny i nie wiem co robić, sklep jest zamknięty i nie mogę go poprawić, nie mogę poprawić wyniku. Pomóż mi przywrócić sprzedaż w moim sklepie.
podziękować.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fastgrown, na Twoje konto zostało nałożone ograniczenie funkcjonalności, ponieważ zauważono niepokojące sygnały od Kupujących dotyczące problemów transakcyjnych  - chodzi o dyskusje i komentarze. Przekłada się to na obniżenie standardu obsługi Kupujących. Twoja ocena jakości sprzedaży z ostatnich 30 dni wymaga poprawy.

Powinieneś doprowadzić do rozwiązania trwających mediacji - w tym celu wystarczy, że wyślesz nam w korespondencji mailowej odpowiedni dokument, który potwierdzi zakończenie sprawy. Kolejnym aspektem jest też wyjaśnienie zgłoszeń Kupujących, którzy wystawili Ci opinię "nie polecam".

Przypominam, że zgodnie z art. 10.7 Regulaminu Allegro Sprzedający jest zobowiązany do utrzymywania jakości sprzedaży odpowiadającej co najmniej ogólnemu poziomowi “Neutralny". 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mr_oma Dam Ci wpunkta 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

fastgrown
#7 Wielbiciel#

Witam, dlaczego nie mogę wysyłać e-maili do Ciebie w (contact us ), co utrudnia mi to. Przypomnienie systemowe: Service temporarily unavailable
Proszę, podaj mi swój adres e-mail.
Dziękuję Ci.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fastgrown, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego formularza. Mam nadzieję, że sprawę konta uda się pomyślnie rozwiązać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

fastgrown
#7 Wielbiciel#

Wiem, ale pokazał, że nie mogę korzystać z tej funkcji. CB234747-B4B0-4199-8994-140C6EF73565.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fastgrown, poprosiłam osobę z odpowiedniego działu, aby skontaktowała się z Tobą mailowo. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów