anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zawieszone konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
50413599
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór mam zawieszone konto prosiłam już kilkakrotnie co mam zrobić aby została zdjęta blokada miałam  odpowiedź z allegro o jeden negatywny komentarz proszę o pomoc ponieważ nie mogę się dogadać   z kupującym co wystawił mi negatywną   ocenę  kupującemu wysłałam kurtkę posądzono mnie ze wysłałam inną   co to było nieprawdą 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

@50413599 Niestety tu na AG ci nie pomożemy, musisz dogadać się z Allegro, wyrazić skruchę. Jest formularz :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65 albo jeszcze moderator wyjaśni.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@50413599 Napisz to może z jakąś interpunkcją, żeby było wiadomo o co Ci chodzi.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
50413599
#8 Zapaleniec#

Po prostu chodzi o 1 negatywny komentarz

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@50413599 Napisz tam, gdzie Ci pokazał lew i staraj się wyjaśnić co zaszło. Innej drogi nie ma.

P.s. To, co @LEW433 napisał o uczuciach, było do mnie, nie do Ciebie 😀 Nie złość się na niego 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@50413599 Przepraszam, ale jak napisała @WREDZIA-W1 było to do niej, wiemy o co chodzi.😁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 A ty stała w "uczuciach".😁

oznacz moderatorów
50413599
#8 Zapaleniec#

Wobec mnie jesteś niepoważny

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Co się czepiasz, przecież jest (w postaci podwójnych spacji)😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@50413599widzę, że kilkakrotnie kontaktowałaś się z nami w tej sprawie. 

Na Twoje konto nałożono ograniczenie funkcjonalności, ponieważ po przeanalizowaniu Twoich Dyskusji oraz komentarzy od Kupujących, mamy wątpliwości co do bezpieczeństwa transakcji zawieranych za pośrednictwem Twojego konta.

Pamiętaj też, że zgodnie z Regulaminem, Sprzedający zobowiązany jest do utrzymania jakości sprzedaży odpowiadającej co najmniej ogólnemu poziomowi “Neutralny”.

W korespondencji mailowej otrzymałaś od nas informacje odnośnie koniecznych do podjęcia kroków, które pozwolą zdjąć z Twojego konta blokadę sprzedaży. Zachęcam Cię również do utrzymania ciągłości korespondencji, ponieważ umożliwi to szybsze rozwiązanie sprawy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów