anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma aukcji mimo, że wystawione

Demon-Hunter
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wystawiłem na Allegro książki i mimo, że są one w mojej zakładce - aktywne ogłoszenia, to nie można ich znaleźć w wyszukiwarce Allegro. Minęło kilka godzin od wystawienia a moich aukcji nie ma na Allegro. Dlaczego tak się dzieje? Jak w takim razie mam zapłacić za wystawienie skoro ich nie ma? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poczekaj jeszcze trochę ,nieraz aukcje wchodzą z lekkim opóźnieniem z winy serwerów allegro.

oznacz moderatorów

Demon-Hunter
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Zawsze pojawiały się moje aukcje w ciągu kilku minut a dzisiaj to już jest kilka godzin. Poczekam jeszcze, może coś ruszy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Demon-Hunter
#7 Wielbiciel#

Ok na Allego lokalnie jest, ale czemu nie ma nadal na Allegro głównej stronie? Napisane mam, że wyświetlone jest na Allegro Lokalnie i Allegro, ale na tym ostatnim nadal nie ma 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak czasem"muli".☹️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja tam widzę twoje oferty książek, podaj o jakie chodzi.

oznacz moderatorów

Demon-Hunter
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Tak są 3 widoczne, ale wystawione w zeszłym tygodniu. Dzisiaj wystawiłem kilka i nadal ich nie ma np. Birth Of Japan's Postwar Constitution Koseki Tokyo

 

oznacz moderatorów

Demon-Hunter
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Zawsze pojawiały się moje aukcje w ciągu kilku minut a dzisiaj to już jest kilka godzin. Poczekam jeszcze, może coś ruszy. 

oznacz moderatorów