anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam dostępu do Allegro Analytics

Client:118445088
#3 Debiutant#

Cześć, 

Mam problem z zalogowaniem się do Allegro Analitycs. Moje konto zostało założone, żebym mógł logować się na konto firmowe. Zostało założone dzisiaj około 8.30 dzisiaj. 

Powinienem mieć dostęp z mojego konta na Analitycs, ale nie mogę się zalogować. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Mam e-mail z potwierdzeniem dostępu do Analitycs, ale nie mam do niego dostępu. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Abonament masz? Dostęp do Allegro Analytics otrzymasz, gdy kupisz Abonament na Allegro.

oznacz moderatorów

Client:118445088
#3 Debiutant#

Moje konto niema, ale konto które nadaje mi uprawnienia ma abonament Profesjonalny

oznacz moderatorów

Client:118445088
#3 Debiutant#

Uprawnienie ma status  "Aktywny", ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji wejścia do Anlitycs. Cały czas Allegro prosi mnie o zakup abonamentu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118445088 jeśli osoba, która nadała Ci uprawnienia w tej zakładce udostępniła Ci Allegro Analitycs, tak to wygląda:

la_nika_0-1704804385543.png
To sprawdź proszę, czy wchodząc w zakładkę Moje konto nie możesz wejść na Allegro Analytics, jeśli uprawnienia zostały nadane na koncie z którego piszesz, to spróbuj też tutaj
Jeśli to nie pomoże, podaj proszę login osoby, która nadała Ci uprawnienie, jeśli nie chcesz pisać na forum, prześlij go na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości wklej proszę link do tego wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118445088 dziękuję za wiadomość (jeśli to e-mail od Was, bo nie było w nim linka do wątku), ale temat ten sam 😉 
W e-mailu widoczne jest konto, które ma uprawnienia, czy to konto na którym próbujesz wejść do Allegro Analytics? Czy możesz podać ID tego konta? Sprawdzisz je wchodząc wejdź na stronę https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia po wejściu zobaczysz swoje ID, po ?sellerId=

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów