anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dotyczy wystawienia przedmiotu na WOSP

basialwica
#1 Nowicjusz#

Witam,

chce wystawic przedmiot na WOSP i utknęłam na cenniku dostaw.

Proszę ustawic mi tak stronę jakk to było kiedyś, jedna cena wysyłki, ponieważ w tej chwili mam różne opcje i nie mogę sobie z tym poradzić.

Mam obrazy 50x70, jak również akwarele.

Będę wdzieczna za pomoc...

Pozdrawiam

Barbara

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basialwica przykro mi, ale nie jestem w stanie zmienić wyglądu strony. Natomiast w tej sytuacji najlepiej, abyś ustawiła nowy cennik dostaw w tej zakładce i dodawała go do wystawianych ofert. Cenę wysyłki również ustalasz sama w tej samej zakładce. Przy tych wymiarach i delikatności przedmiotów chyba najlepiej wybrać dostawę kurierską, sprawdź proszę która najbardziej Ci odpowiada. 

Mogę zasugerować Allegro Kurier24 InPost z opłatą z góry (maksymalna cena to 11,99 zł dla metody Allegro miniKurier24 InPost z opłatą z góry i 14,99 zł dla metody Allegro Kurier24 InPost z opłatą z góry). 
Wówczas przesyłki możesz nadawać przez narzędzie przewoźnika, a rozliczać się z nami po specjalnie wynegocjowanych stawkach. 
Ważne jest, abyś poprawnie przekazywała adres e-mail (w domenie Allegro Mail) kupujących, abyśmy prawidłowo rozliczyli przesyłki, tutaj znajdziesz informacje na ten temat.
Możesz powiązać konto Allegro i InPost i importować przesyłki z Allegro od razu do narzędzia. 
Aby to zrobić wejdź proszę tutaj, utwórz konto, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowana na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę, czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miała informację o wszystkich powiązanych aplikacjach. 
Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję nadawania przesyłek 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów