anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam pakietu powitalnego do odebrania?

StealFactory
#7 Wielbiciel#

Dla czego nie mam żadnego pakietu powitalnego do aktywacji w zakładce centrum zniżek mimo tego że to moje pierwsze konto firmowe na allegro? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@StealFactory Pakiet pojawia się w ciągu 2 dni od od chwili, gdy konto firmowe jest w pełni zweryfikowane. Musi to być nowe konto, założone na nowy NIP, który nigdy wcześniej nie pojawił się na Allegro. Są jeszcze inne warunki;

Program powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro.

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.).

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów

StealFactory
#7 Wielbiciel#

Aktualne konto jest nowe, a ja jako osoba nigdy nie byłem powiązany z żadnym kontem firmowym na allegro. Proces aktywacji przelewem został wykonany 2 dni temu mimo to w centrum zniżek nie widnieje opcja aktywacji pakietu powitalnego. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@StealFactory Różnie to bywa z tym czasem i z warunkami, myśli człowiek że wszystko OK a tu Allegro coś wymyśli, pakiet powinien się pojawić :https://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php  zapytajmy może coś podpowiedzą: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Autor wątku wie, gdzie ma się pojawić pakiet, wspomniał o Centrum zniżek 🙂

oznacz moderatorów

StealFactory
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciągu... "Obecnie nie posiadasz akcji promocyjnych które można aktywować."
Bardzo proszę o wskazówkę co mogło pójść nie tak, jestem nowy na allegro ale wydaje mi się że wszystko zrobiłem jak należy. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@StealFactory a pytałeś się allegro ?

Skontaktuj się : Program powitalny 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StealFactory "benefity będą dostępne w ciągu dwóch dni roboczych od momentu uzyskania statusu Konta Firma. Możesz je odebrać i aktywować w Centrum Zniżekpakiet pojawia się w ciągu dwóch dni roboczych od chwili, gdy konto jest w pełni zweryfikowane, a Twoje konto zostało zweryfikowane wczoraj. Jeżeli do końca poniedziałku nie będziesz miał w Centrum Zniżek pakietu do odebrania, proszę napisz tutaj ponownie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

StealFactory
#7 Wielbiciel#

Dobrze, dziękuję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@StealFactory Najszybciej wyjaśnisz to na czacie Allegro w odpowiednim dziale; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=5c4a910d-8c9d-4791-a964-b89b579a258a

 

oznacz moderatorów