anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia przez aplikację Allegro?

stelglin
#8 Zapaleniec#

witam Nie mogę dodawać zdjęć przez aplikację - zdjęcie się ładuje i wyskakuje napis że nie udało się dodać zdjęcia. Te same zdjęcia mogę wstawiać po zgraniu do laptopa i wystawianiu aukcji z przeglądarki. Wcześniej bez problemu mogłam wystawiać aukcje z telefonu (android) .

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

diamondvp
#7 Wielbiciel#

Nie mam innej przeglądarki w telefonie jest tylko Google jak tam wchodzę na allegro to otwiera mi w aplikacji a tam można tylko wystawić przedmiot na allegro lokalne a tego nie chce

oznacz moderatorów

diamondvp
#7 Wielbiciel#

Nie mam innej przeglądarki jest tylko Google ale jak tam wchodzę na allegro to otwiera mi w aplikacji a tam można wystawić tylko na allegro lokalne a tego nie chce. Dodam że problem występuje tylko w telefonach z android 11 w starszych wersjach androida jest ok na komputerze też jest ok

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@diamondvp Rozumiem, że masz zainstalowaną aplikację Allegro Lokalnie. Odinstaluj ją i sprawdź ponownie czy uda się wystawić ofertę przez przeglądarkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maj102008
#8 Zapaleniec#

Tu nic nie pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie, takie rzeczy każdy sam potrafi na początek gdy próbuję coś z tym zrobić, ludzie zgłaszają problem a porady wciąż te same i nic nie warte

oznacz moderatorów

maj102008
#8 Zapaleniec#

Tak się dzieje i w kółko to samo

oznacz moderatorów

maj102008
#8 Zapaleniec#

Jak nie odnotowaliscie jak ja też zgłaszałam identyczny problem, pewnie takich osób jest mnóstwo tylko nie każdemu chce się z Wami pisać bo kończy się tylko na pisaniu. W sierpniu dostałam od Was wiadomość,ze od września będzie aplikacja zaktualizowana i błąd zostanie naprawiony, czekałam cierpliwie i nic, w końcu napisałam co z tą naprawa i też WIELKIE NIC.

Do tej pory nic z tym nie zrobiono, a naprawdę zdecydowana większość korzysta z androidów i to jest duże udogodnienie pstryknąć zdjęcie i od razu wystawić aukcje a nie bawić się w przenoszenie na laptopa. Dobrze że inne portale nie mają z tym problemu bo allegro schodzi na psy!!!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maj102008, w jaki sposób wystawiasz ofertę? Mogłabym prosić o zrzuty ekranu, na których widać, co robisz krok po kroku? Czy widzisz jakiś komunikat o błędzie?

Jeśli chodzi o opcję "wystaw podobne", to obecnie zdjęcia się nie zaciągają. Kopiuje się jednie: tytuł, kategoria, stan i parametry przedmiotu. Zespół techniczny pracuje nad poprawieniem tej opcji. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

snios123
#7 Wielbiciel#

Właśnie w ten sposób wystawiam, korzystając z opcji ,,wystaw podobna"i wszystko udaje się oprócz wstawienia zdjęcia, po czym wyskakuje komunikat ,,nie udało się wstawić obrazka"

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@snios123, niestety, opcja "wystaw podobne" nie działa tak, jak powinna. Pracujemy nad wyeliminowaniem tego problemu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

KrisB75
#1 Nowicjusz#

Witam. U mnie to samo. Czyli problem z dodawaniem zdjęć na aplikacji mobilnej cały czas nie rozwiązany od kilku miesięcy a właśnie dzisiaj zgarnęliście nagrodę mistrza hiperautomtyzacji na webinarze HiperAutomatyzacja5. Widzę tu niezły burdel w tym waszym Archeo. Pozdrawiam Genetiks.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KrisB75 problem został rozwiązany. Korzystając z opcji "wystaw podobne" zdjęcie należy wgrać samemu - nie zaciąga się automatycznie. Natomiast inne dane (opis, parametry, cena, metody dostawy) zaciągają się automatycznie. Sprawdziłam to przed chwilą w aplikacji Allegro Lokalnie i udało mi się dodać zdjęcie, a dane ogłoszenia zaciągneły się automatycznie. 
Jeżeli u Ciebie problem nadal występuje to poproszę o informację z jakiej wersji aplikacji korzystasz, jakiej oferty to dotyczy, czy korzystasz z opcji "wystaw podobne", co dzieje się gdy próbujesz wgrać zdjęcie? Jeśli pojawia się komunikat to będę wdzięczna jeśli prześlesz zrzut ekranu, 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:53292229
#2 Obserwator#

Właśnie zgłosiłam ten sam problem 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:53292229, czy możesz napisać coś więcej? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53292229
#2 Obserwator#

Zdjęcia się nie ładują 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:53292229, w jaki sposób wystawiasz ofertę? Potrzebuję więcej szczegółów. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53292229
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem - więc to nie jest wersja app. Proszę o rozwiązanie 

oznacz moderatorów

Client:54267073
#2 Obserwator#

Również ten sam problem. iOS 15

oznacz moderatorów

Hygris
#7 Wielbiciel#

Udało się rozwiazac problem? Mam to samo...

oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

Nie udało się zrezygnowałam i dodaję z laptopa bez problemu Wolałabym z aplikacji bo szybciej ale już tyle czasu na to poświęciłam żeby wstawić te zdjęcia ze szybciej to przesłać na laptopa i tak wstawiam Jakby ktoś znał rozwiązanie to byłoby super 

oznacz moderatorów

renatexrj
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania, też dodaje zdjęcia przez laptopa bo inaczej się nie da. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś rozwiązał ten problem. 

oznacz moderatorów