anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę powiązać konta w managerze przesyłek?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dar_wal
#7 Wielbiciel#

problem z powiazanie konta menager przesyłek allegro? czy jakas awaria nastapiła czy ja mam problem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

dar_wal Import z allegro - zarządzanie kontami - trójkącik przy nicku - powiąż ponownie . 

Czasem wystarcza ponowne zalogowanie .

oznacz moderatorów
lukber24
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, tylko komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!". Ponowne powiązania kont, wylogowywane i logowanie ponowne nie pomogło.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

lukber24 Trzeba będzie usunąć w systemie allegro powiązanie  i jak wyżej tylko korzystając z opcji ,, dodaj nowe ,,

oznacz moderatorów
lukber24
#7 Wielbiciel#

Robiłem tak i nic nie pomogło. Usunąłem konto z poziomu Allegro oraz Managera Paczek Inpost i dodałem nowe powiązanie i dalej mam to samo. Nie mogę uzyskać połączenia. Do tej pory korzystałem z baselinkera który się "wywrócił" dziś 😕

oznacz moderatorów
lukber24
#7 Wielbiciel#

Zadziałało po czasie. Ale ile razy usuwałem i dodawałem nowe powiązania to moje....

oznacz moderatorów
dar_wal
#7 Wielbiciel#

Hej, czy korzystacie z systemu baselinker? 

 

oznacz moderatorów
FLEX-net
#8 Zapaleniec#

To samo

NIe da sie ponownie powiazac i komunikat "Trwa uzyskiwanie dostepu...."

 

Calosc zaczela sie od tego ze nie udalo mi sie wygenerowac etykiet

- najpierw w BL

- pozniej w allegro

- pozniej chcialem zglosic problem w allegro i porpsoic od razu o zatrzymanie/reset licznika czasu dorecznia 🙂 - tez sie nie udalo (mamy problem, pracujemy nad tym)

 

Allegro: macie cos w OVH ? moze lepiej powiedziec "nam tez sie upalilo kawalek i to i to nie dziala" 🙂

 

Na grupach BL ten dzien byl rysowany na czarno ale sa tez powazne plusy: mozna robic to na co nigdy nie ma czasu: sprzatamy! 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@FLEX-net Allegro nie ma nic w OVH, "ich" (bo usługi świadczy im Talex) serwerownie stoją w Polsce.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@dar_wal @lukber24 macie odblokowane wyskakujące okienka ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
dar_wal
#7 Wielbiciel#

tak 

oznacz moderatorów