anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków?

mariol_2
#7 Wielbiciel#

Allegro ma moje 802,5zl i nie chce przekazać mi ich przekazem pocztowym. 

Obracają moimi pieniędzmi już 3 miesiąc. Każą mi założyć konto bankowe a ja ani nie chce takiego mieć ani nie mogę (oświadczenie w pewnych intytucjach). Zresztą Allegro nic do tego. 

Jestem już stratna blisko 900zl. bo pieniądze miały być przeznaczone na pewien cel. Dziś ten cel to koszt o 100zl więcej.

[edycja]

Szykuję wniosek do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. 

Nie rozumiem dlaczego tak to musi się skończyć. Przecież jak powiadomię UOKiK to na 100% za te zapisy dostaną kilka milionów kary. Stać ich? Widocznie.

I jak mam odzyskać odsetki oraz wymagrodzenie za bezumowne korzystanie z moich pieniędzy?

Czy o to też mam proces wytaczać?

Może wreszcie tu mi ktoś coś sensownego odpowie.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mariol_2 Wyzwiska były do przewidzenia >to z braku rzeczowych argumentów i braku poparcia dla "pieniactwa" > zresztą świadczy to wysokim poziomie frustracji.😂

Napisał Ci @kostas11 jak możesz zrobić. Cytuję "

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/7

c. przekazem pocztowym, o ile wartość tych środków nie przekracza kwoty 800 PLN. Zlecenia takie są przyjmowane i realizowane pierwszego dnia miesiąca. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca przypada w sobotę lub niedzielę bądź dzień ustawowo wolny od pracy, zlecenie wypłaty realizowane jest w kolejnym dniu roboczym. Użytkownik może odrębnie zlecić wypłaty przekazem pocztowym w innym czasie niż powyżej zakreślony, po uprzednim uzgodnieniu z Operatorem płatności wysokości opłat za takie zlecenie, które zobowiązany będzie ponieść Użytkownik.

Więc nie widzę problemów z wypłatą nie tylko 400 zł, a nawet całych 800 zł. Trzeba czytać ze zrozumieniem to co piszą mądrzejsi > zamiast obrażać i wyzywać > to świadczy o poziomie osoby piszącej.

oznacz moderatorów

mariol_2
#7 Wielbiciel#

Hehe 😉

Koń by się uśmiał. 

Skoro jesteście w tym temacie mądrzejsi tojako wysłannicy Allegro wytłumaczcie wszystkim w tym mnie, dlaczego Allegro odmawia przekazu pocztowego na jakąkolwiek kwotę...

Pienisz się i obrażasz innych bo nie masz podstawowej wiedzy. Zaczep może moderatora, może on wyprowadzinXie z błędu 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ Nie napisałem niczego poza prawdą > a jak Tobie to przeszkadza to zabierz zabawki i idż na swoje podwórko. Moderatorka @mr_oma napisała Ci ; Natomiast nikt nie obraca Twoimi środkami - są one na Twoim koncie Allegro. Będą tam tak długo, aż nie zweryfikujesz konta do wypłat i ich nie wypłacisz. Limit wypłaty przez przekaz pocztowy ustalił operator płatności PayU. Trudno to zrozumieć ? Dla niekumatych - tak

oznacz moderatorów