anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę nicku osób które u mnie licytują ?

Client:101171145
#7 Wielbiciel#

Witam. Dlaczego nie widzę nicku osob które u mnie licytują ??

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Bedzie widoczny po wygraniu, tak jest i już.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

 Zobaczysz zwycięzcę 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nazywa sie to "ochrona danych osobowych" więc nie potrzebujesz widzieć. Allegro poda ci tylko dane zwyciężcy.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@br.: moim skromnym zdanien to nie jest ochrona danych osobowych 😄

tylko doskonaly sposob na przypilnowanie prowizji ktora moglaby uciec.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104371448 Ale czy to nie wszystko jedno kto licytuje?

oznacz moderatorów

bumper3
#9 Pomysłodawca#

Tu akurat nie chodzi o prowizję tylko o oszustów którzy jako osoba trzecia obserwowali aukcję i pisali do zwycięzcy maila po wygraniu z danymi na które ma przelać pieniądze zanim prawdziwy sprzedający się zorientuje.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bumper3 A od kiedy to sprzedający podane dane do przelewu kupującemu. Przecież płatnośc odbywa się przez PayU i to od Allegro przychodzą maile i to aż 4, z róznymi informacjami. Nie wiem jak można dać sie oszukać po zakończonej licytacji jednym "lewym" mailem z danymi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jemu pewnie chodzi o zakup poza Allegro, ale do tego nie trzeba wygranej>przegranej licytacji!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Możliwe. A le ten wpis jest tak napisany, że właściwie nie wiadomo o co w nim chodzi. Każdy może to interpretowac inaczej. "Zgaduj zgadula, w którym ręku złota kula"

oznacz moderatorów

bumper3
#9 Pomysłodawca#

kiedyś nie było smartów a i ludzie częściej płacili przelewami tradycyjnymi. Na 1000 licytacji zawsze się znajdzie jeden kupujący który uwierzy na takiego maila np. " moje konto bankowe podłączone do allegro jest nie aktualne, proszę przelać pieniądze na nr taki i taki" na to oszuści liczyli, na 1 "głupiego". Mogli też pisać do osoby która przegrała, "słuchaj pierwszy zrezygnował, sprzedam Ci taniej poza allegro etc, etc..." także jak widzisz jakie pole do popisu miały osoby postronne tylko z nickami allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bumper3 Ale oprócz nicku potrzebny jest także e-mail.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101171145 A do czego Ci to potrzebne? Nie wszystko jedno kto wygra?

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Na stronie nie zobaczysz. Za to w powiadomieniu wysyłanym na e-mail jest podany pełen nick osoby która złożyła ofertę.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Fakt.

W dawnych czasach...jakie 16-17 lat temu były wałki z licytacjami. Kupujący w kilka sekund po wygranej otrzymywał wiadomość od sprzedajacego (falszywego), z danymi do wplaty. I pozniej wiadomo co.  Konsternacja.

oznacz moderatorów