anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę swoich ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
werner_gallery
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Z innego konta chciałem sprawdzić jak prezentują się moje oferty, po wpisaniu swojej nazwy i zaznaczeniu "sprzedawcy" wyszukało mój profil, mam ponad 200 ofert, natomiast pojawiła się 0 ofert. Jak to możliwe?

Poprosiłem znajomych, każdy mnie wyszukał i każdemu pokazało 0 ofert, zostawiłem sobie w innej przeglądarce 1 ofertę, po przelogowaniu na konto inne niż firmowe oferta nadal była, jak przeszedłem do "wszystkie oferty?" pokazało mi 0 ofert. Co się dzieje? 

To wygląda tak jakbym nie miał wystawionych ofert i puste konto, jako klient po wejściu do swojej własnej oferty, w opcji "wszystkie oferty" nie ma nic, tak jakby konto było nieaktywne, a opłacam regularnie abonament. Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi? Konto werner_gallery.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv a co widzisz, gdy wchodzisz tutaj?
Spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, następnie upewnij się, że masz włączony widok dla konsumenta (Konto > "widok konsumenta"). Na pewno widać Twoje oferty na Allegro, skoro nie widzisz też ofert znajomych sprzedawców to możliwe, że jesteś na widoku Business.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Wchodząc w link, który podałaś widzę komunikat nie znaleźliśmy ofert. Mam podświetlony widok dla konsumenta

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv a kliknij proszę w ten podświetlony "widok dla konsumenta" i spróbuj ponownie wyszukać swoje oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Przełączyłem na widok biznes. Pojawiły się oferty ale tylko na stronie. W aplikacji dalej nie widać

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv w aplikacji też musisz przełączyć na "widok dla konsumenta" podświetla się ten widok, na który możesz się przełączyć, a nie ten który jest obecnie widoczny.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Nie mogę tego znaleźć w aplikacji. Możesz, proszę, mi podpowiedzieć gdzie to mam przełączyć w aplikacji?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv nie mam konta firmowego na Allegro, więc możliwe, że w mojej aplikacji dlatego tego nie widać, ale poszukałabym tego tak: "Moje Allegro" (na dole po lewej), "Konto". Jeśli opcji przełączenia się nie będzie to błąd w wyszukiwaniu w aplikacji mógł polegać na tym, że nie szukałeś sprzedawcy, tylko ofert. Więc wtedy w aplikacji wpisz swój login w szukajkę i kliknij w podpowiedź w której będzie napisane: "ClassicLineMk sprzedawca". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Ja już chyba się poddaje, bo to jest normalnie cyrk. Wpisuję w wyszukiwarkę sukienki i moją miejscowość i pokazuje mi 0 ofert. W takim razie jak ja mogę coś sprzedać jak cała masa ludzi mnie nie widzi

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv szczęśliwie problem polega na tym, że wszyscy oprócz Ciebie, te oferty widzą. 
Bardzo chciałabym pomóc, ale nic nie zrobię jeśli nie widzę co się dzieje u Ciebie, nie piszesz co konkretnie wpisujesz, mogę się tylko domyślać. Możesz spróbować zaktualizować aplikację, może masz włączony jakiś filtr który powoduje te błędy. 
Ponownie, wyszukałam to przed chwilą hasło: "sukienki" i miejscowość i są:

la_nika_0-1689867304181.jpeg

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Nie. Nie widzą mnie wszyscy. Ostatnio znajomy pytał się dlaczego pousuwałem oferty z Allegro bo mnie nie widzi. Przecież cały czas jasno piszę że wpisuję w wyszukiwarkę sukienki zaznaczam moją miejscowość I pokazuje mi 0 ofert. 

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry.

Mam konto firmowe ale chcę widzieć WSZYSTKIE oferty. Czy jeśli zmienię z konta BUSINESS na widok konsumencki to widzę wszystkie oferty czy tylko dla konsumenta (bez FV itd.) ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Pszczola2013! Jeśli włączysz widok konsumencki zobaczysz wszystkie oferty. 
Przy włączonym widoku biznesowym widzisz tylko te, w których sprzedający zaznaczyli, że wystawiają fakturę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów