anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferty po zakonczeniu nie wznawiają się ? chociaż tak jest zaznaczone przy wystawianiu.

wyjatkowaksiazka
#7 Wielbiciel#

Rozumiem , ze w trakcie trwania oferty może zmienić się regulamin i wtedy oferta się nie wznawia automatycznie , ale teraz jest tak , że nawet jeśli skończy się tego samego dnia to i tak się sama nie wznawia.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

CarpolSklep
#9 Pomysłodawca#

Wydaje mi się, że powodem tego jest niezaakceptowanie aktualnych opłat i prowizji Allegro. Wznów aukcje ręcznie, a pewnie następnym razem wznowi się automatycznie.

oznacz moderatorów

wyjatkowaksiazka
#7 Wielbiciel#

to nie jest ta przyczyna bo bez akceptacji aukcja by sie nie opublikowała

oznacz moderatorów

CarpolSklep
#9 Pomysłodawca#

A kwestie takie jak podpięcie aukcji pod produkt?
Obecnie pod jeden produkt może być podpiętych 5 aukcji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Chyba jakiś czas temu mi mignął post, że allegro znowu zmieniło zasady i już teraz na prywatnych w ogóle się nie wznawiają. Ale że przegapiłam tę informację to nawet nie wiem czy to dotyczy Kup teraz czy licytacji czy obu. Szczerze autowznawianie zdążyłam powyłączać tydzień wcześniej to już się tym nie przejmuję.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki @wyjatkowaksiazka tak, funkcja "Automatyczne wznawianie oferty" jest dedykowana dla kont typu firma, które nie chcą zaznaczać maksymalnego czasu trwania oferty, bo na bieżąco uzupełniają swój stan magazynowy. Działa ona w ten sposób, że tworzy kopię starej oferty, z liczbą sztuk, którą oryginalna oferta miała podczas aktywacji, gdy wszystkie sztuki się wyprzedadzą. Mogą z niej korzystać sprzedający na kontach firmowych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów