anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zmianie ceny produktu na mojej aukcji, ona za chwilę wraca do poprzedniej wersji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lili_BestSeller
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wystawiam aukcje na allegro z zintegrowanej zewnętrznej platformy. Ceny naliczają się automatycznie, ja jednak chcę zmienić niektóre z nich, edytując je na allegro. Udaje mi się to zrobić, niestety tylko na chwilę. Za jakiś czas jak odświeżam stronę, cena wraca do poprzedniej wersji.

Proszę o odpowiedz, gdzie jest rozwiązanie tej sytuacji.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Poszukaj w opcjach zewnętrznej platformy. Allegro ma wiele wad ale ceny raczej same z siebie nie wracają.

oznacz moderatorów
Lili_BestSeller
#7 Wielbiciel#

Dzięki, tak długo grzebałam aż rozkminiłam o co chodzi. Zgadza się , ustawienia zewnętrznego systemu 😛

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Lili_BestSeller podejrzewam, że ma na to wpływ Twoje narzędzie zewnętrzne, które przywraca cenę, do swoich ustawień. Wskaż proszę numer przykładowej oferty. Sprawdzę to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Lili_BestSeller zmień cenę w zintegrowanej platformie a nie na allegro !!! bo jak masz aktualizację to platforma zmienia Ci to co zmieniłeś ręcznie na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PlatinumCandle
#9 Pomysłodawca#

Musisz zmieniać ceny w narzędziu czy sklepie który masz spięty z Allegro. Miałam podobną historię, spięłam sklep z Allegro, ale aukcje wolałam jednak obsługiwać przez allegro niż swój sklep. Co zmieniłam na Allegro, to mój sklep zmieniał sam ceny w aukcjach. Ustawiłam na allegro przerwę w sprzedaży i zadowolona poleciałam na urlop, a tu klient coś kupił. Okazało się że mój sklep automatycznie wznowił te oferty. Odpięłam więc Allegro, usunęłam wszystkie aukcje ze sklepu i ponownie spięłam ale już bez importu aukcji z Allegro, żeby tylko zamówienia wpadały. 

oznacz moderatorów