anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przelewy24 Nie wypłacają pieniędzy

darzu1
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego przelewy24 od miesiąca nie wypłaca mi zgromadzonych srodkow ? Weryfikują zweryfikowane konto i się nie odpisują na wiadomości.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomóżcie zrozumieć.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darzu1 Czy jesteś pewnien, że wykonałeś przelew weryfikacyjny z rachunku, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

darzu1
#9 Pomysłodawca#

Tak jestem pewien bo za wyslanie 1 zl zaplacilem 70 $ . Takich rzeczy sie nie zapomina. Zaplacilem kilka lat temu i przez kilka lat byly robione regularnie wyplat . Co sie stalo ze sie urwaly ? Moze Przelewy24 zbieraja pieniadze na wykupienie DotPay i im troche brakuje ?Czy konsultant ktory nie odzywa sie od 4 dni nie powinien tego sprawdzic ? Ludzie to nie sa zarty to jest juz 26 tys zl.  Jak mam wysylac towar? a najgorsze jest to ze nadal kupujacy wplacaja przez przelewy24 i nie mozna tego wylaczyc. KPINY I JAJA Z KLIJENTOW ROBICIE

oznacz moderatorów

zevaco
#8 Zapaleniec#

Co jakiś czas Allegro wymaga aby aktualizować dane - oprócz przelewu na 1 złoty należy przesłać skan paszportu i odczekać 5 dni roboczych 

oznacz moderatorów

darzu1
#9 Pomysłodawca#

To moze wymagac ale nie musi blokowac wyplat przez miesiac czasu. Mozna to zrobic wyplacajac srodki

oznacz moderatorów

darzu1
#9 Pomysłodawca#

Moze jakis nowy pomysl jak mam odzyskac od przelewy24   30 tys zl ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@darzu1 Na razie nie musisz nic więcej robić w tej sytuacji, ale proszę Cię jeszcze o cierpliwość. Działamy w kwestii Twojego zgłoszenia, ale sprawa jest jeszcze w toku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

darzu1
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje ze dzialacie ale ja nie mam juz pieniedzy na wysylki i na zakup nowego towaru. Od dzis nie przyjmuje niestety wplat od klijentow ktorzy beda placic przez  Przelewy24 . Bede je zwracal i prosil o nowe zakupy i oplacenie przez Payu. Bede ich przepraszal i tlumaczyl cala sytulacje 😞 

oznacz moderatorów