anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego samoczynnie zamknęło się wystawione ogłoszenie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
adams2x1
#8 Zapaleniec#
  • Witam. Dwukrotnie samoczynnie po kilku minutach od wystawienia zamknęło się moje ogłoszenie licytacji na Allegro Lokalnie. Jaki jest powód? I co ze straconymi środkami na wyróżnienie ogłoszeń? Nie mogę nawet otworzyć tego ogłoszenia, bo jest komunikat strona nie istnieje-błąd 404.
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#

@adams2x1 Widzę 3 twoje ogłoszenia, ten błąd raczej wynika z czegoś innego.

oznacz moderatorów
adams2x1
#8 Zapaleniec#

No właśnie chodzi o 4 ogłoszenie, które samoczynnie 2 razy zamknęło się samo po kilku minutach od jego wystawienia. Co robić w takim przypadku? 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

a co było wystawiane

oznacz moderatorów
adams2x1
#8 Zapaleniec#

Numizmaty-monety

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
adams2x1
#8 Zapaleniec#

No to nieźle pojechane-może być moneta srebrna i platynowa, ale złota już nie. Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@adams2x1 Czyli się wyjaśniło?

oznacz moderatorów
adams2x1
#8 Zapaleniec#

Tak. Dzięki. 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@adams2x1  to może zakończenie daj dla @LEW433 , a nie sobie. To on ci pomógł rozwiązać problem.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj, @adams2x1.

Widzę, że ktoś zmienił Twój wybór i przyznał rozwiązanie problemu innej osobie. Możesz napisać, czy sam to zrobiłeś i czy zgadzasz się z takim obrotem sprawy?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zrobił to @msniezek . Dziwne, że tym razem nie zaważyło "żebranie o rozwiązanie". Gdy mi się raz zdarzyło zwrócić uwagę pytającemu, że zaznaczył nieprawidłowe rozwiązanie i że może to zmienić, dano mi blokadę wypowiedzi na AG. Poza tym zabrano mi przekierowane na mnie rozwiązanie, choć mój post był rozwiązaniem.

oznacz moderatorów
adams2x1
#8 Zapaleniec#

Przepraszam. Pierwszy raz tu coś pisałem i mogłem coś kliknąć nie tak jak trzeba. Jak ktoś to poprawił to dzięki. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@adams2x1 Jeśli ktoś powinien tu kogoś przepraszać, to akurat Ciebie "pan" z instrumentem w awatarze, bo nocą z soboty na niedzielę pozwolił sobie zamieścić tu spreparowaną (rzekomo Twoją, bo padł w niej m.in. Twój login) rozmowę z @pulkownik66 dot. przyznania rozwiązania.
Post został usunięty przez administrację wczoraj rano, a był w formie zrzutu ekranu telefonu przedstawiającego rozmowę na messengerze.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

co tu się dzieje z tym forum?

@xyz96 pisze o blokadach

@Knowhere pisze o wyzwiskach i fałszywych wrzutkach wiadomości

@msniezek może by tak tutaj trochę zadziałać bo forum zamienia się w

coś co nie leżało w zamierzeniach ich twórców

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

małe podjazdy owszem

ale tu się powoli jakieś błoto i maź wylewa

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  No i prawdopodobnie przeszło by to po mnie jak po kaczce, gdyby nie fakt wciągania w to @adams2x1 / niewinny / gdzie w jakiś dziwny sposób mógł bym żądać od niego rozwiązania. Tak! należało się rozwiązanie dla  @LEW433  i jako nieobeznanego w temacie nowego uczestnika, poinformowałem we wpisie @adams2x1  o rozwiązaniu. Z tego co pamiętam to nie można samemu dawać sobie rozwiązania. Ciśnieniowcy na punkty i rozwiązania obmyślili chytry plan, który miał mi zapewne zaszkodzić i oszkalować mnie na tym forum. Nie tędy droga panie melomanie z fortepianinem, a preparowanie mojej rzekomej rozmowy z kimkolwiek, to dość śliska sprawa i w ten sposób zacząłeś stąpać po cienkiej linie nad przepaścią.

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Dzięki, ja o nic nie żebrałem, może należy się rozwiązanie "królowej". Z tym nikt by nie polemizował.🤣

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 "Z tego co pamiętam to nie można samemu dawać sobie rozwiązania" - nie można dać sobie wpunkta, ale rozwiązanie już owszem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  jasne- fizycznie można sobie dać rozwiązanie klikając, ale nie można🤣 bo jak się góra kapnie, lub ktoś się górze wyspowiada, to i tak odbiorą. Czyli tak niby-😉 moszna a nie moszna.

 

oznacz moderatorów