anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego spadła mi jakość sprzedaży w punkcie terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów?

sklephipka
#1 Nowicjusz#

WITAM OBNIJŻAJĄ MI SIĘ NOTY ZA Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów:50,00% CZEMU SKORO ODPISUJE SREDNO MAX DO 1 H CZASU NA WSZYSTKIE EMAILE?? W CZYM PROBLEM ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź dokładnie czy nie pominąłeś odpowiedzi na jakieś pytanie ,nawet jak ci ktoś wysłał zwykłą kropkę lub podziękowanie za transakcje też powinieneś odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@sklephipka sprawdź wszyskie wiadomości. Liczone są odp na każdą pierwszą wiadomość w serii. Pamietaj że musisz odpowiedzieć również na wiadomości typu : dziekuję, super ! itp...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklephipka sprawdziłam to i w ciągu ostatniego miesiąca otrzymałaś dwa pytania do sprzedającego na jedno (z 26.06.2021) odpowiedziałaś w terminie, jednak na drugie (z 6 czerwca 2021) dopiero po 105.5h stąd obniżenie w punkcie "terminowe odpowiedzi na pytania klientów". Te dane są aktualizowane codziennie i pokazują 30 ostatnich dni, więc jakość sprzedaży poprawi się za kilka dni. To ważne, żeby odpowiadać na każde pierwsze pytanie w wątku zadane przez Klienta z poziomu "pytanie do sprzedającego". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Nie wiem, czy tutaj taki przypadek, ale...

System korespondencji ma wadę (pewnie niejedną nieważne).

Otwierając wiadomość, musisz odpowiedzieć. Inaczej zostanie oznaczona, jako przeczytana i ukryje się w gąszczu innych.

Każda szanująca się poczta posiada opcję w rodzaju: "oznacz jako nie przeczytane".

Tu niemożliwe.

Jeśli ktoś musi szybko odejść od komputera, to przerypane.

Można wysłać kropkę, odpowiedź była, zachowany czas, ale klient uzna, że ma do czynienia z durniem i już nie wróci. Potrzebny "guziczek" ODPOWIEDZ PÓŹNIEJ.

oznacz moderatorów