anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odrzucenie wniosku o zwrot prowizji

MojDywan
#7 Wielbiciel#

Klient zamówił u nas przedmiot, jako sposób dostawy wybrał pobranie. Niestety towaru nie mogliśmy wysłać, zamówienie zostało anulowane. Zgłosiliśmy wniosek o zwrot prowizji, który allegro odrzucił. Powód: brak numeru listu przewozowego. W jaki sposób ubiegać się o zwrot prowizji? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

MojDywan możesz się odwołać jak wskazuje lew433 jeśli jednak nie masz odstąpienia od umowy przez kliena to na zbyt wiele nie licz .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MojDywan jeśli to z Twojej winy to ciężko będzie uzyskać zwrot, w regulaminie jest kiedy przyznają zwrot prowizji 🙂 

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vii-procedura-przyznania-rabatu-transakcyjnego-w-zwia...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krafi
#7 Wielbiciel#

Podłączę się... w moim przypadku koleś nie odebrał przesyłki z paczkomatu, wraca do nadawcy... też nie zwrócą prowizji? list itd. wypełnił ( w sumie wymusiłem), przekazałem, że nie wyślę zanim tego nie zrobi... jest fanie bo koszt przesyłki, prowizja... hm..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krafi na allegro czy allegro lokalnie ?  sprzedałeś jako firma czy osoba prywatna ? odstąpił czy jaki powód nie odebrania ?

Allegro powinni zwrócić bo nie z Twojej winy 

Allegro lokalnie jest opłata bezzwrotna ale można powalczyć 🙂

Co do kosztów wysyłki i powrotu musisz odpowiedzieć czy sprzedaż konsumencka czy prywatna ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krafi
#7 Wielbiciel#

 Niestety lokalnie, prywatna sprzedaż, towar używany - jak nowy, nie odebrał.. bo nie odebrał 48 godz w paczkomacie i wraca... mam gościa z imienia i nazwiska... a nick to: aaaguniek .. jakby się ktoś spotkał to w żadnym razie nie wysyłać za pobraniem... a przy okazji jest gdzieś jakaś czarna lista takich delikwentów?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@krafi Na AL czarnej listy nie ma i tacy klienci czują się i są bezkarni.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Próbuj się odwołać i jeśli to nie problem dla ciebie to daj sobie spokój z pobraniówkami i odbiorami osobistymi .Takie formy wysyłek mogą cię sporo kosztować .

oznacz moderatorów