anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Twoje oferty zostaną usunięte?

adaxmax12
#8 Zapaleniec#

Dlaczego Twoje oferty zostaną usunięte?

Jak sobie radzicie z takimi oto powiadomieniami od allegro bo na mnie uwzioła się chyba jakaś konkrecja tylko nie mówcie mi żeby nie naruszać wzorów przemysłowych bo moje oferty nie są wcale takie same nawet nie przyszło mi namyśl żeby podszywać się pod żadną firmę a o tej nie miałem zielone pojęcia że istnieje.    Otrzymaliśmy zgłoszenie od uprawnionego podmiotu, który współpracuje z nami w ramach programu Współpraca w Ochronie Praw. Oferowany na Twoim koncie przedmiot został przez niego zweryfikowany jako naruszający prawa do zarejestrowanego wzoru przemysłowego.

W związku z tym podjęliśmy działania w wyniku otrzymania zgłoszenia będącego wiarygodną wiadomością w rozumieniu art. 14 ust. 3 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@adaxmax12Email na pewno od Allegro ( jaki adres?). Czy każą Ci coś zrobić? kliknąć na coś ( NIE KLIKAJ)?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

adaxmax12
#8 Zapaleniec#

To jest e-mail od allegro i suwają mi aukcję bo komuś coś się nie podoba pewnie to że ma konkurencje 🙂 uważają że moje aukcje naruszają wzór przemysłowy.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@adaxmax12chyba jest tak jak napisał @Vryko . A podali Ci chociaż szczegóły kto?

Pamietam chyba ze starego cafe że gościowi usunęli aukcje z tego powodu, a on miał fakturę zakupu od oficjalnego dystrybutora....nie wiem jak to się skończyło

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Widocznie Twój asortyment tak bardzo przypomina inny, o zarejestrowanym znaku towarowym, że właściciel tego ostatniego postanowił się chronić. Prawdopodobnie jedynie sąd może rozstrzygnąć, po czyjej stronie jest racja. Tutaj nikt nie jest w stanie Ci pomóc. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Musisz napisać do allegro podać login i co tam trzeba i napiszą Ci o co konkretnie chodzi.
Ja tak miałem i pisałem wyjaśnienia do firmy która analizuje dla producenta rynki. Firma z Indii.
Odpisałem po polsku bo skoro analizują rynek polski to chyba muszą ten język znać.

oznacz moderatorów

adaxmax12
#8 Zapaleniec#

Pisanie do allegro nic nie daje odpisują jak katarynki żeby wyjaśniać to z producentem. Do producenta też pisałem podał niby swoje wzory które ma zastrzeżone. A moje wzory są może i podobne ale nie takie same właśnie nie wiem jak to ugryźć żeby się ode mnie odczepili. Może mała podpowiedz jak to rozwiązałeś.  

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Pisz na czat że chcesz to wyjaśnić. i niech dadzą kontakt do tego który to zgłosił.
Pamiętaj że plagiat działa nawet kiedy coś nie jest kropka w kropkę.
Masz napis i zdjęcie Mama i Kot i użyjesz tego samego zdjęcia ale napiszesz mama i pies to nadal podpada pod plagiat. 
No i jeśli jesteś twórcą a nie kopiarzem to Ty też masz prawa do swojej twórczości i możesz ich bronić. Zgłoś jego produkt a jak nie to poproś o numer zastrzeżenia bo chcesz sprawdzić różnicę by dostosować swój produkt tak by nie podlegał pod plagiat.

 

oznacz moderatorów