anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ubywa mi cały czas ofert na allegro od kilku dni?????

kovboy77
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
120 ODPOWIEDZI 120

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Co to znaczy "ubywa"? Czy oferty się nie wznawiają? Czy są aktywne, ale nie są widoczne? Podaj proszę numery kilku przykładowych, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

Nie wznawiają się, chodzi chyba o to, że zmienia sie prowizja od 3 lioca dla teej kategorii….. tylko szkoda ze nic o tym nie bylo wiadomo, ze nie beda sie wznawiac oferty….

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 abyśmy mogli dokładnie sprawdzić tę sytuację, podaj mi proszę przykładowe numery takich ofert. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 13666092477, 13666137412

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Wskazane oferty są aktywne. Nie widzisz ich wśród wystawionych na swoim koncie?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not bo zaznaczyłem z zakończonych i aktywowałem je ręcznie.....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not 13666810380 numer oferty który się nie wznowił............. nikt nic o tym nie pisał, ze tak będzie się działo, przecież teraz się kasują oferty same, a skąd ja mam wiedzieć które mi się nie przedłużyły teraz bo niby jest zmiana prowizji, a które mam zakończone wcześniej????? dramat ;////////

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not wiadomo coś?????????

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  konsultacja w toku, 4 dni? zebrał się zespół ekspertów i urządzają burzę mózgów

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  pewnie dotyczy to jakiejś części sprzedających i podejrzewam że większość z nich którzy mają dużo aukcji tego nawet nie zauważyła

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Jest dokładnie tak jak piszesz. Niektóre się wznawiają a inne nie i trzeba to robić " na piechotę ".  Masakra.

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_

Opłaty i prowizje zostały obliczone na podstawie obowiązującego Regulaminu Allegro. Od 3 lipca 2023 zmienią się opłaty i prowizje dla tej oferty i będą wynosiły:

  • Prowizja od sprzedaży 5,81 zł (Prowizja 9,84%)

Zobacz zmiany

O TYM NIE BYŁO DO TEJ PORY MOWY NIGDIZE......

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  u mnie to samo, niektóre się wznawiają inne nie / muszę sprzwdzać i wznawiać "na piechotę" / kolejna "innowacja" która ułatwia życie użytkownikom?

wszystkie miały zaznaczoną opcję wznawiania

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowedź. Oferty nie wznowiły się, ponieważ wprowadziliśmy zmiany w cenniku, które nie zostały przez Ciebie wcześniej zaakceptowane. Informacja na ten temat znajduje się w formularzu wystawiania przy opcji automatycznego wznowienia:

nat_not_0-1686487542409.png

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  a jak mam to niby zaakaceptowac w trwajacej ofercie??? Prosze o podpowiedz…..

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 W trwających ofertach zaakceptujesz cennik, otwierając edycję i klikając "wystaw i zaakceptuj warunki". W zakończonych ofertach zrobisz to pojedynczo w zakładce Mój asortyment, wybierając ofertę ze statusem zakończona i w trybie edycji i klikając "wystaw i zaakceptuj warunki" albo grupowo również w zakładce Mój asortyment, wybierając oferty ze statusem "zakończona", zaznaczając je i klikając "wznów" na pasku z opcjami grupowego zarządzania.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  Mhm, czyli kazda trwajaca oferte musze edytowac i klikac.. nie no, genialne rozwiazanie…👌👌👌👌 pytanie czemu ludzie o tym genialnym rozwiazaniu nie wiedza???????

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 To zmiana wprowadzona w listopadzie 2022. Informowaliśmy o niej w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów