anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w moich ofertach jest informacja "dostawa jutro"?

dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Wyświetliłam przed chwilą swoje aukcje charytatywne i ze zdziwieniem zauważyłam przy niemal wszystkich znaczek "dostawa jutro". Pytam, jak? Wystawiając, zaznaczyłam wysyłkę 1 dzień, czasem nawet 2. Jest 15.30. Jakim cudem rzecz zakupioną teraz ktoś otrzyma jutro? Priorytet na poczcie można nadać do 15, inpost chyba jeszcze wcześniej. Poza tym szanowne Allegro, ja się dziś już nigdzie nie wybieram! Wprowadzacie w błąd kupujących, a negatywa zarobię ja. Co się zapewne skończy zawieszeniem konta z automatu, bo przy tak marnej ilości komentarzy, jeden negatyw będzie gwoździem do trumny.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dla_Pawelka sprawdziłam Twoje oferty i w większości przewidywana dostawa to obecnie poniedziałek 20.12.2021.
Wyjątek stanowi ta oferta w jej przypadku jako metody dostawy podałaś tylko odbiór osobisty i przesyłkę e-mail, a podczas tworzenia tej oferty zadeklarowałaś, że wyślesz towar w ciągu 24 godzin, dlatego pojawia się informacja o dostawie jutro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Zmieniłam czas dostawy we wszystkich aukcjach na dłuższy żeby uniknąć problemów. W żadnej z ofert nie miałam wysyłki w ciągu 24 godzin, ponieważ nie jestem w stanie zagwarantować wysyłki natychmiast. Często wysyłam wcześniej i dlatego Allegro automatycznie zmniejszyło mi czas dostawy. Przede wszystkim jednak opiekuję się niepełnosprawnym synem i nie zawsze mogę wyjść na pocztę. W tej chwili mając tak długi czas wysyłki, możliwość sprzedania czegokolwiek spadnie pewnie do zera. Ale nie miałam wyjścia. Nie ma żadnych szans dostarczenia towaru na drugi dzień, gdy sprzeda się go po 15.00. A nawet wcześniej, trzeba rzecz odszukać, spakować. Rozumiem, że chcecie zdobyć jak największą liczbę klientów, ale trzeba myśleć realnie.

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

witaj w klubie:))Allegro czaruje jak może kupujących a my sie tłumaczymy  bravo Allegro!!! jeszcze niżej spadacie..Ludzie tracą zaufanie do tego serwisu a sprzedający szukaja innych opcji @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  po co wprowadzacie taki zament?skoro wysyka jest 2-3 robocze to jakim prawem piszecie że pojutrze u ciebie??często sa tu jednoosobowe firmy i przed swietami powinniście wydłużyć o 1 dzień termin dostawy ! zamiast klientów w bład wprowadzać! Bo wczesniej wysyłałes wczesniej... no ok.mogłem to wysyłałem a teraz jest taki nawał zamówień że nie mogę i tyle. Chyba mam swoje prawa.Żądam usuniecia wprowadzających w bład komunikatów dla klienta.Pozdrawiam   albo nie

oznacz moderatorów