anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w punkcie dpd nie mogę nadać paczki?

Jubon-shop
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam zamówienie składające się z 2 przesyłek kurierem dpd. Jedna przesyłka szła z hurtowni drugą mam wysłać od siebie. Etykiety wygenerowane. Przesyłka z hurtowni ruszyła w drogę natomiast mam problem z przesyłka która muszę nadać w punkcie DPD. Podczas skanowania etykiety w punkcie dpd nie odnajduje przesyłki!  Jak wyszukuję przesyłkę na stronie dpd to jest informacja, że przesyłka została zarejestrowana i czeka na nadanie. Problem ze nie mogę jej nadać. Problem z etykietą czy może coś innego? Muszę nadać paczkę jak najszybciej. 

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jubon-shop Generowałaś etykietę przez narzędzie Wysyłam z Allegro? O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Jubon-shop
#7 Wielbiciel#

Etykieta generowana za pomocą wysyłam z allegro. zamówienie nr bba96890-7c90-11ed-be11-175791282f59.

oznacz moderatorów

Jubon-shop
#7 Wielbiciel#

Chodzi o etykietę nr 1000543129195U  (2z3) .  1 z 3 była najwidoczniej ok bo paczka ruszyła w drogę. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jubon-shop Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Dostałam informację, że nadawałeś wielopaczkę. W tej sytuacji wszystkie przesyłki powinny być nadane jednocześnie. Jeśli chcesz nadawać je osobno, powinieneś generować osobne etykiety.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Jubon-shop
#7 Wielbiciel#

Czyli w momencie kiedy robię nadaj paczkę, zamiast dodania kolejnej przesyłki powinnam zakończyć, pobrać etykietę i ponownie rozpocząć od nadaj paczkę? Będzie to możliwe? 

oznacz moderatorów