anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zablokowali mi sprzedaż, a prowadzę dropshipping jak każdy inny?

Damivo
#7 Wielbiciel#

Od początku sprzedaży na koncie firmowym po tygodniu otrzymałem blokadę konta, z powodu "sprawdzania" skąd biorę produkty i czy klienci je otrzymują. Wysłałem dowody zakupów oraz potwierdzenia wraz z screanami SMS od klientów i ich zamówionych produktów. Allegro chciało wtedy czego innego... Chcieli umowy z hurtownią, posiadam umowę i sprzedaję w formie drop na innym kanale sprzedażowym korzystając z tej samej hurtowni, a zajmujący się moją sprawą pisze że ocenia tą formę jako ryzykowną??? Gdy klient szybko otrzymuje towar wysokiej jakości gdyż tylko takie wybieram do sprzedaży to oznacza ryzyko? Dla kogo w takim razie? Proszę o pomoc allegro i przekazane sprawy kompetentnej osobie znającej formę dropshipping i regulamin. Z góry dziękuję. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Mogę Ci powiedzieć ze od jakiegoś czasu moderatorzy się nie wypowiadają na ten temat i tylko wyjaśnisz z działem bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

Damivo
#7 Wielbiciel#

Właśnie w tym jest problem, że osoba z działu bezpieczeństwa tego nie rozumie. Nie rozumie dropshippingu i regulaminu. A forma jest jak najbardziej legalna jak i na innych konkurencyjnych platformach. 

oznacz moderatorów

Damivo
#7 Wielbiciel#

Gdzie w takim razie szukać rozwiązania?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Zrezygnować z tej formy sprzedaży.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, tylko Oni tam mogą podjąć decyzję, czym się kierują....?🤔

oznacz moderatorów

Damivo
#7 Wielbiciel#

W tym rzecz że powinni stosować się do regulaminu i nie zmieniać zdań jak rękawiczek.

oznacz moderatorów

Damivo
#7 Wielbiciel#

genialna odpowiedź...

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Spora liczba moich znajomych (sprzedawców) jak zaczela miec problemy na allegro w szybkim czasie zrezygnowala z handlowania na tej platformie. Temat rzeka i nie bede sie rozpisywać ale dochodzilo do takich absurdalnych sytuacji, ze czesto na piątkowej wielogodzinnej imprezie glownym i w zasadzie jedynym tematem byl "handel na allegro". Dzisiątki przykładów tak absurdalnych, ze normalnie az trudno bylo uwierzyc. Podsumowanie zawsze bylo takie: zaprzestanie sprzedazy = jedna z lepszych decyzji w zyciu.

oznacz moderatorów

Damivo
#7 Wielbiciel#

Długo się nie pobawiłem na tym koncie firmowym allegro z 7 dni, obrót był satysfakcjonujący ale co z tego. Nie wiem po co im ten regulamin skoro się jego nie stosuje. Dropshipping nie jest zabroniony a wręcz przeciwnie allegro zezwala na to i ma nawet własny artykuł o tym, więc gdzie w tym wszystkim logika i ludzka uczciwość bo wygląda to jedynie na wałek i wyłudzanie danych hurtowników.

oznacz moderatorów