anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego znikneła funkcja kup teraz i jest tylko funkcja licytacji ????

miro226
#7 Wielbiciel#

Nie zrobiłem żadnego błędu przy wstawianiu -Wręcz przeciwnie szukałem gdzie ta funkcja się podziała. Gdy wstawiałem ponownie poprzednie oferty ,których licytacja zakończyła się. Funkcja kup teraz pojawiła się.Ponowne usuwanie i wstawianie nie rozwiązuje problemy bo w ślad za tym nie idzie zwrot opłaty za wstawienie. Prosze o wyjaśnienie tego dziwnego systemu. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A w której ofercie?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@miro226 Tu jest

Zrzut ekranu 2024-04-15 173844.jpg

Jak zaznaczysz okienko "licytacja" to wtedy będziesz mógł podać cenę.

Jak zwykle "usprawnienie" Allegro poszło sobie nie w tym kierunku co powinno > no ale ktoś dostał za to kasę

oznacz moderatorów

miro226
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Cena wywoławcza i licytacja to nie jest to samo i czyni różnicę od funkcji "Kup teraz" . A ta funkcja zniknęła.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@miro226 To okienko na górze bez nazwy to jest właśnie "kup teraz" ( na przykładzie 70) > a pod licytacja jest cena wywoławcza (na przykładzie to 50)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@miro226 Podaj numery ofert, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To nie problem tylko Wasze kolejne utrudniające życie usprawnienie. Od wczoraj też to mam. Kolejne nikomu nie potrzebne, bezsensowne klikanie...

Screenshot_6.pngScreenshot_72.png

oznacz moderatorów

miro226
#7 Wielbiciel#

Podaje jako przykład wystawionego obrazu nr: 15468406432- dotyczy to wszystkich trzech obrazów wystawionych do licytacji bez funkcji "Kup Teraz"

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

milka1234567890_0-1713208111501.png

 

oznacz moderatorów

miro226
#7 Wielbiciel#

 

Podaje jako przykład wystawionego obrazu nr: 15468406432- dotyczy to wszystkich trzech obrazów wystawionych do licytacji bez funkcji "Kup Teraz"
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Po naciśnięciu KUP I ZAPŁAĆ przejdziesz do podsumowania dostawy i płatności za zakup. Twoje konto bankowe nie zostanie
oznacz moderatorów