anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego została usunięta aplikacja allegro sprzedaż a zastąpiono ja aplikacja allegro lokalnie?

maj102008
#8 Zapaleniec#
  •  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maj102008, była to decyzja biznesowa. Znaczną większość użytkowników aplikacji Allegro Sprzedaż stanowili prywatni sprzedający, którzy nie prowadzą działalności. Od tego czasu rozwijamy potencjał aplikacji mobilnej Allegro Lokalnie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

snios123
#7 Wielbiciel#

Czyli prywatni nie są ważni, w niektórych tematach widzę i czytam że i przedsiębiorcy z niej korzystali, w ogóle dużo osób prywatnych korzystało, a teraz tracicie klienta po prostu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@snios123, nie wiem, skąd ten wniosek. 🙂 Rozwijamy aplikację właśnie z myślą o sprzedających C2C.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

snios123
#7 Wielbiciel#

Bo wiele osób nie zgłasza problemów po prostu a odchodzi od sprzedaży na allegro a przechodzi na inne platformy. Dziś chcąc wystawić na allegro nie zrobię tego, bo po prostu się nie da a na allegro lokalnie zainteresowanie jest znikome

oznacz moderatorów

snios123
#7 Wielbiciel#

Tylko problem tkwi w tym że na laptopie mogę wystawiać a jedyny kłopot to dodawanie zdjęcia gdy chce wystawić na allegro w androidzie, te same zdjęcia przez laptop ładują się a android nie, nie ma tu znaczenia typ ani rozdzielczość 

oznacz moderatorów