anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodaj Allegro One do metod dostaw, spełnij nowe warunki Smart! i zyskaj pakiet 600 wyróżnień i 400 o

MAMY ROZWIĄZANIE!
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Pakiet dodany - chociaż bardzo niechętnie raczej z przymusu żeby nie stracić Smart a wyróżnień nie ma . 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#

A to jest nadal aktywne, było do końca sierpnia?🤔

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Tak do końca sierpnia . Ale nic się nie dzieje z tymi gratisowymi wyróżnieniami , a ja miałem 5 zamówień w tym jedno za 3 zł i jedno za 4 zł - czekać na kuriera za takie zamówienia porażka systemu , na razie bez opłat zobaczymy jak długo .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WIECZOREKPL zgodnie z regulaminem promocji:

"Użytkownicy, którzy w Terminie weryfikacji spełnią wymagania opisane w ust. 4 i 5 powyżej, otrzymają pakiet dodatkowych opcji “Wyróżnienie” oraz pakiet oznaczeń, na które składają się Specjalne Oznaczenia ofert, w terminie 14 dni od zakończenia Promocji. Pakiety zostaną przyznane na Konto główne, tj. Konto Firma osiągające najwyższy poziom obrotu w ramach wszystkich Kont Firma danego Użytkownika, w ciągu 30 dni poprzedzających Termin startowy".

Dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Dziękuję za odpowiedź .

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Dzień dobry , "Użytkownicy, którzy w Terminie weryfikacji spełnią wymagania opisane w ust. 4 i 5 powyżej, otrzymają pakiet dodatkowych opcji “Wyróżnienie” oraz pakiet oznaczeń, na które składają się Specjalne Oznaczenia ofert, w terminie 14 dni od zakończenia Promocji. Pakiety zostaną przyznane na Konto główne, tj. Konto Firma osiągające najwyższy poziom obrotu w ramach wszystkich Kont Firma danego Użytkownika, w ciągu 30 dni poprzedzających Termin startowy".

Już się trochę pogubiłem , proszę o informacje czy tzw. Termin startowy na obiecane 600 wyróżnień jeszcze jest w trakcie oczekiwania , czy jednak coś się zmieniło .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WIECZOREKPL Dostałam informację, że pakiet powinien być już widoczny w Twoim Centrum Zniżek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Znalazłem pewną nieścisłość w regulaminie:

"Kto może skorzystać z promocji Z promocji może skorzystać sprzedający, który:
● posiada konto firmowe
● nadaje przesyłki z Warszawy lub Krakowa lub znajduje się poza zasięgiem działania Allegro One Kurier..."

A w szczegółowym regulaminie znalazłem: 

"...d. adres przypisany do co najmniej jednego Konta Firma znajduje się w kodach pocztowych obsługiwanych przez Allegro One Kurier z wykluczeniem kodów pocztowych Warszawy i Krakowa,..."

Jeśli przypisany do mojej firmy kod pocztowy nie znajduje się w wyszukiwarce DPD dostępności usługi Allegro One Kurier, to mimo wszystko obejmuje mnie promocja, czy nie?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik czy mogę poprosić Cię o przesłanie linku do regulaminu tej promocji? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik wyjaśniam to z zespołem Allegro One, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik przepraszam, że czekałeś na odpowiedź, już wyjaśniam 🙂 
W regulaminie wkradł się błąd, który został już poprawiony. Otrzymałam potwierdzenie, że promocja jest skierowana dla sprzedających, którzy nadają przesyłki z Warszawy lub Krakowa lub znajdują się poza zasięgiem działania Allegro One Kurier. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

To mam jeszcze jedno pytanie.

Ile trzeba mieć paczek do wysłania, aby mieć darmowy podjazd kuriera DHL, w ramach usługi Allegro One Box/Punkt?

Wyczytałem w regulaminie, że jest taka możliwość, tylko już nie znalazłem, jakie kryteria trzeba spełnić.

Oczywiście nie chodzi mi o darmowe podjazdy w ramach stałego zlecenia 3x w tygodniu i 5 paczek.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik podjazdem po przesyłki Allegro One nie zajmuje się DHL, tylko UPS albo One Kurier. Jeśli regularnie zamawiasz przesyłki metodą Allegro One Box lub Allegro One Punkt, możesz złożyć stałe zlecenie odbioru. Ta usługa może być dla ciebie bezpłatna - tak samo jak jednorazowy podjazd kuriera, który zamówisz w Wysyłam z Allegro. Po paczki pojawi się u Ciebie kurier UPS, któremu możesz przekazać także przesyłki, które nadajesz metodami dostawy UPS, a minimum, które musisz zadeklarować i spełnić, to: podjazd kuriera co najmniej 3 razy w tygodniu, przy każdym podjeździe przekażesz kurierowi co najmniej 4 paczki.

Jeśli przesyłki Allegro One Box oraz Allegro One Punkt odbiera od Ciebie Allegro One Kurier, możesz zamówić jednorazowy podjazd po przesyłki w Wysyłam z Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Pomyliły mi się kuriery 🙂

No właśnie przytoczyłaś mi regulamin, który wcześniej czytałem i który nie jest dla mnie jasny.

Czyli, jak mam 1 paczkę i zamówię jednorazowo podjazd kuriera z Wysyłam z Allegro, to ten podjazd będzie bezpłatny, czy nie?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik tak, jednorazowy podjazd jest darmowy 🙂 
Natomiast jeśli nadajesz paczki regularnie, możesz zlecić podjazd kuriera UPS na stałe.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

To mam jeszcze jedno pytanie.

Jak mam już kilka paczek przygotowanych do wysyłki, to w jaki sposób mam zamówić kuriera? Bo jak wchodzę w poszczególne zamówienie, to klikając w "Zamów podjazd" pojawia mi się tylko 1 paczka do przekazania. Jak zrobić to hurtowo?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik jeśli chcesz zamówić podjazd kuriera dla swoich przesyłek, wybierz wszystkie lub część z nich na liście i kliknij [zamów podjazd], aby przejść do kroku Zamawianie podjazdu. Tam wybierzesz dzień i godzinę odbioru.
tym artykule znajdziesz informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Tylko jak zaznaczę kilka przesyłek, już z utworzonymi etykietami, to mam tylko te opcje do wyboru:

Przechwytywanie.JPG

Nie mam opcji "Zamów podjazd".

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik przykro mi, ale Twój kod pocztowy znajduje się poza obszarem obsługiwanym przez Kuriera One 😞 To czy kurier obsługuje dany kod można sprawdzić na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów