anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dodanie produktu do kategorii

esklepmalolepszy
#9 Pomysłodawca#

Witam,

mam pytanie odnośnie dodania produktu do kategorii. Niestety swój produkt "płyn cool gard o pojemności 5L" nie mogę w żaden sposób połączyć z katalogiem produktów, ponieważ dodany jest taki płyn ale o pojemności 20 L. Jak dostać się do katalogu produktów, żeby dodać taki produkt? Zaznaczanie opcji "stwórz produkt" podczas wstawiania aukcji nic nie daje.

Jest to mega irytujące to łączenie tych produktów. 😕

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@esklepmalolepszy Cześć. 🙂 A czy podajesz wszystkie parametry (w tym numer EAN płynu)? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

esklepmalolepszy
#9 Pomysłodawca#
tak.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@esklepmalolepszy Dla płynu o pojemności 5l i 20l kody EAN powinny być różne. Podaj mi proszę ten numer EAN, sprawdzę tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

esklepmalolepszy
#9 Pomysłodawca#

tj nr EAN dla 5L opakowania 5011987141742

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@esklepmalolepszy Ten numer EAN jest przypisany do produktu o pojemności 20 litrów. Możesz zgłosić sugestię usunięcia niepoprawnych dla produktu EANów. Po usunięciu tych EANów z produktu będziesz mógł utworzyć produkty docelowe.

Już mówię jak to zrobić 🙂 Przejdź do formularza wystawiania i wyszukaj produkt po EAN z opakowania:

Zrzut ekranu 2022-07-25 o 09.12.58.png

Następnie kliknij w produkt i wybierz przycisk "Zgłoś błąd w produkcie"

Zrzut ekranu 2022-07-25 o 09.12.51.png

W parametrach do produktu o pojemności 20 litrów jest przypisany EAN, który chcesz wykorzystać dla produktu o pojemności 5 litrów. Tutaj zgłoś do usunięcia kod EAN dla oleju 5l:  

ko_alka_0-1658733449610.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów