anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dodawanie numeru wysłanej paczki

Achim38
#7 Wielbiciel#

dziś dostałem automatyczne info mailem, że mój rating jest nie najwyższy, ponieważ między innymi nie dodaję numerów paczek po wysłaniu. W przypadku inpostu numer każdej wysłanej paczki już widnieje w systemie (Zamówienia - Numery paczek). Czy mam go tam dodać ponownie (jako drugi, ten sam?), czy jednak jest automatycznie wysyłany nabywcy i nic nie muszę robić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Achim38 Upewnij się proszę, że poprawnie przekazujesz adresy mailowe kupujących, więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Achim38
#7 Wielbiciel#

aha, być może to jest powodem jak nadaję przesyłkę kurierem innym niż inpost. Nadaję przez furgonetka.pl - czy jak tam wpiszę adres @ w formacie Allegro, to wystarczy, by system nie obniżał mi ratingów?

Rozumiem, że nadając inpostem bezpośrednio z Allegro nie muszę nigdzie przepisywać adresu @ w formacie Allegro? System Inpost identyfikuje użytkowników po ich prywatnych adresach@ i chyba w ten sposób dostają info o paczkach w swoich aplikacjach. Chyba nie mam zmieniać domyślnych adresów email na te w formacie allegro w systemie inpostu?

oznacz moderatorów