anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawanie ofert przez formularz

floormatsGlobal
#8 Zapaleniec#

Witam, chcę dodać oferte sprzedaży przez formularz. Dodajac zdjęcia niestety ale nie mogę dodać ( inne oferty z innymi zdjęciami przeszły bez problemu). Zaznacze ze robione jednym i tym samym telefonem. Miał ktoś taki Problem ? Jak to rozwiązać? Może jakis specjalny program do obróbki zdjęć ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@floormatsGlobal doprecyzuj, dlaczego nie możesz? Pojawia Ci się jakiś komunikat? Podeślij zrzut ekranu. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

floormatsGlobal
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za szybką odpwiedz. Doślę zdjęcie jak będę dodawał ofertę. PS. Gdyby nie ten błąd miałbym ponad 120 ofert sprzedazy 🙂 

oznacz moderatorów

floormatsGlobal
#8 Zapaleniec#

IMG20240821163543.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@floormatsGlobal Jaki jest rozmiar zdjęcia, które próbujesz dodać? Czy problem występuje również wtedy, gdy korzystasz z innej przeglądarki?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

floormatsGlobal
#8 Zapaleniec#

rozmiar zdjęcia 9,6MB i 11 MB . Zdjęcia robione tym samym telefonem. Cały czas z jednej przeglądarki korzystam z CHROME

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@floormatsGlobal Sprawdź czy problem pojawi się kiedy skorzystasz z innej przeglądarki. Zweryfikuj też czy zdjęcia spełniają warunki wymienione tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

floormatsGlobal
#8 Zapaleniec#

Zdjęcia raz jeszcze pomniejszyłem ( wcześniej też juz raz pomniejszałem) i teraz zadziałało i już dodaje nowe oferty :DDD dzięki za pomoc i światełko w tunelu w tym kierunku. Pozdrawiam

oznacz moderatorów