anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostaję ciągle wiadomości że moja wiadomość nie zostala dostarczona

kocio2
#7 Wielbiciel#

Ciągle dostaje wiadomości od powiadomienia@allegro.pl, że moja wiadomość nie zostala dostarczona i żeby dodac jakis mail do konta allegro. Kiedy tam klikam wyskakuje strona allegro i usiłuje dodać mail "message-status@mailer-daemon". Ja tam mam dodane wszystkie adresy e-mail z jakich piszę. Poza tym tych wiadomości przychodzi dużo więcej niż pisanych przeze mnie wiadomości. Mogę podesłać screeny ale nie widzu tu takiej opcji. Prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kocio2 Prześlij mi proszę zrzuty swojego ekranu przedstawiające ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kocio2
#7 Wielbiciel#

Załączam screen z maila oraz screen ze strony jaka się otwiera od razu po kliknięciu w linka z maila - od razu otwarte jest na środku ekranu okienko z adresem message-status@mailer-daemon

Zrzut ekranu 2022-07-16 o 22.58.10.pngZrzut ekranu 2022-07-16 o 22.56.57.png

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Też często nam takie dochodzą. Support allegro odpowiedział, że to problem ze skrzynką odbiorczą niektórych kupujących, ale takich maili też mamy multum. Dziwne, że do jednych dochodzą, do innych już nie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kocio2 musisz dodać adres email z którego piszesz. 

oznacz moderatorów

kocio2
#7 Wielbiciel#

Mam dodany

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kocio2 korzystasz z jakiegoś narzędzia do obsługi transakcji?

To nie jest pełny adres email

message-status@mailer-daemon

W, którym momencie dostajesz te wiadomości?

oznacz moderatorów

kocio2
#7 Wielbiciel#

Otrzymanie takiej wiadomości nie jest powiązane czasowo z żadną moją akcją. Mam wpisane 3 prawidłowe adresy e-mail w konfiguracji konta, a adres message-status@mailer-daemon jest mi proponowany do dodania po kliknięciu w link z maila - jasne że nie jest to mój adres.

oznacz moderatorów

kocio2
#7 Wielbiciel#

Jestem kupującym. Nie korzystam z żadnego narzędzia. Ostatnio zauważyłem, że te maile do mnie przychodzą w momencie gdy sprzedający wysyła mi jakąś wiadomość jakimś automatem - ale nie każdy sprzedający. Np. wiadomość o fakturze do zamówienia - także to prawdopodobnie wynika z ich systemu mailingowego. Przykładowo w momencie wysłania wiadomości o fakturze od profilu baby_child w momencie "19 Jul 2022, 23:29"

oznacz moderatorów