anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczko Punkt Inpost nie przyjmuje przesyłek kurierskich Allegro.

greentajm
#8 Zapaleniec#

Drukuję etykietę Kurier lub miniKurier InPost, Smart lub nie, z Wysyłam z Allegro i mam do wyboru dwa sposoby wysyłki: 1. bez podjazdu kuriera 2. Zamów podjazd kuriera. Wybieram bez podjazdu kuriera i nie mogę nadać przesyłki w Paczko Punkcie. Kiedy wysyłam kurierem z własnej umowy InPost nie mam z tym problemu. Nadmienię tylko, że paczka paczkomatowa Allegro ma  3 opcję: dostarczę przesyłkę do paczkomatu i wtedy każdy Paczko Punkt przyjmuje przesyłkę.  Proszę o pomoc. Chcę przesyłki kurierskie nadawać w Paczko Punkcie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

@InPost 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Co to jest PaczkoPunkt?

PaczkoPunkt, to miejsce, gdzie klient >>>>>>bez umowy <<<<<<<<może odebrać lub nadać opłaconą wcześniej paczkę.

oznacz moderatorów

greentajm
#8 Zapaleniec#

Posiadam umowę i mogę nadawać paczki kurierskie i paczkomatowe w dowolnym Paczko Punkcie. Paczki Allegro paczkomatowe również przyjmuje dowolny Paczko Punkt. Co powinienem zrobić z przesyłką Kurier Allegro jeżeli zamawiam "bez podjazdu kuriera"? Dlaczego Paczko Punkt przyjmuje moje paczki kurierskie i nie przyjmuje Kurier Allegro? 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@greentajm 

Prosimy o kontakt na pomoc@inpost.pl z dokładnym opisem sprawy, przykładowymi numerami paczek oraz adresem bądź sygnaturą PaczkoPunktu. Będziemy mogli zweryfikować wówczas sytuację.

oznacz moderatorów