anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa do one box w sobotę

lukstelan
#7 Wielbiciel#

Allegro one box. Czy dostarczają do paczkomatu w sobotę?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Nie nastawiałbym się na to, to dosyć świeży temat

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lukstelan, jeszcze nie. 🙂 Obecnie przesyłki nadane z One by Allegro możesz otrzymać już w następnym dniu roboczym po sfinalizowaniu zamówienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ela40114
#7 Wielbiciel#

Czy coś się zmieniło w temacie dostawy w sobotę przez Allegro One Box ?Bo jeśli nie ma dostawy to więcej nie skorzystam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ela40114 tak , zmieniło się , są  ...hmmmm... tylko często nie w te soboty , na których Ci zależy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To będziesz musiała dotrzymać słowa!

oznacz moderatorów

Ela40114
#7 Wielbiciel#

Jeśli dzisiaj nie dojdą to już nie skorzystam ,trzy zamówienia przez Allegro One Box info że dostawa w poniedziałek a jedna przez InPost i w doręczeniu na dzisiaj a to było najpóźniej wysłane zamówienie .Więc przechodzę na Inpost 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ela40114 Trzeba było tak od razu a nie tracić cierpliwość. 

oznacz moderatorów

Ela40114
#7 Wielbiciel#

Dokładnie ,nie sprawdziłam ,ale nie wiem po co to zostalo stworzone skoro działa gorzej od InPost.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo to ich Allegro. więc chodzi o kasę, jak zawsze.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Ela40114 jak wysłane zostało w  piątek,to w sobotę powinno być w boxie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Ela40114
#7 Wielbiciel#

No właśnie powinno ale nie doszło. Zamówienie przez InPost  już odebrane a trzy przesyłki przez Allegro One Box leżą w magazynie. Już więcej prze nich nie zamówię.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Nie wiem jak w innych miastach ale u nas jest kilka One Boxów i żaden kurier UPS NIE pracuje w soboty tylko jeden jest jak ma z gwarantowaną dostawą na sobotę usług kurierskich ale nie ukrywajmy że nie weźmie paczek do boxów w kilku miastach ościennych. Jak kiedyś pytałem naszego kuriera to mówił że nigdy nie pracują w soboty. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@FenomenoVero podejrzewam, ze dostarczają tylko te doręczane przez kuriera allegro one, a te przez UPS nie dochodzą w sobotę. bo te paczki obsługują dwie firmy i są różnice.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam, kurier UPS nie pracuje w sobotę, dzisiaj byłem z kurierem UPS na rybach a później siedzieliśmy na RODOsie i piliśmy zimne piwko. Świeża rybka z grila wyszła wyśmienicie.

oznacz moderatorów

jaso3
#2 Obserwator#

niestety - mój przykład  - paczka odebrana o 12,40 w piątek nadal wisi jako w drodze  - ostatni raz kupiłem coś z dostawą one box na sobotę mimo że oferta opiewała na- dostawa jutro 

oznacz moderatorów