anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DOSTAWA PRZED ŚWĘTAMI

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Według mnie to oznaczenie nie przyciąga klientów bo jakby nie było do Świąt jeszcze troche czasu jest róznie mogą to intepretować zwłaszcza jak ktos chce cos np max do 2 dni.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Dziękuję za podzielenie się z nami opinią. 🙂 Z naszych badań wynika, że takie oznaczenie jest bardzo atrakcyjne dla potencjalnych kupujących. Dodam, że jeśli przewidywany czas dostawy to maksymalnie "pojutrze", taka oferta jest oznaczona ikoną prezentu oraz czerwonym napisem z informacją o przewidywanym czasie dostawy:

w_kiwi_0-1702283845320.png

Jeśli natomiast ten czas jest dłuższy, wyświetlamy informację o dostawie przed świętami.

Zachęcam Cię do zapoznania się z aktualnością

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Jeśli jest 1 dzien roboczy wysyłka powinno być dostawa pojutrze u mnie rano tak było juz znikło ? DLACZEGO ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Którą ofertę dokładnie masz na myśli? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Numer oferty: 11920268259

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Przewidywany czas dostawy dla tej oferty to środa-czwartek. Przy wyświetlaniu informacji na liście ofert bierzemy pod uwagę "gorszy scenariusz", czyli w tym wypadku czwartek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

chodzi mi o to ze Wasz pracownik napisał mi ze jak zmienie na 1 dzien roboczy wysyłke zniknie to : dostawa przed swietami i bedzie pisac np ze pojutrze ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Rozumiem, natomiast nie wyświetlimy dla tej oferty "dostawa pojutrze", ponieważ przewidywany czas dostawy jest na czwartek. Doradca miał na myśli to, że jeśli czas dostawy jest dłuższy niż "pojutrze" to wciąż będzie wyświetlana informacja "dostawa przed świętami". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów