anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa w trakcie koronawirusa

CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

Zalecałbym aby allegro wyłączyło możliwość oceny czasu wysyłki ze względu na panującego wirusa. Zaleca się aby ludzie pozostali w domach więc będą kupować przez internet. Są problemy nie tylko z dostępnością ale także z dostawa u kurierów. Dziś inpost zaleca aby nie zlecać odbioru kurierem a wkładać paczki do paczkomatów, dla niektórych jest to nie realne gdy mają po 100-200 paczek musieliby odwiedzić ok 10 różnych paczkomatów z nadzieją że znajdą pustą szufladę. Wg allegro powinno powiadomić kupujących o możliwych opóźnieniach.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderator
Moderator

@CERAMTRANS2 Dziękujemy za sugestię. 

Jeśli otrzymasz niską ocenę w tym obszarze i będziesz mieć podejrzenia, że przyczyną są ograniczenia, które wprowadziłeś w związku z epidemią, zgłoś nam tę sprawę przez formularz

   Natalia
   Moderator

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@CERAMTRANS2 @nat_not Poczta Polska ma  opóźnienia, a tracking nie jest uaktualniany ( wejdźcie na stronę PP tracking - to Wam wyskoczy Pop-up z takim info).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy jest sens obciążać Klientów, którzy i tak już są zdenerwowani sytuacją takimi informacjami. Skoro firmy dostarczające przesyłki mają opóźnienia, to każdy Sprzedawca ma opóźnienia. Średnia za czas dostawy spadnie równo wszystkim, więc każdy w rankingu będzie w takim samym miejscu w którym jest.

oznacz moderatorów

RED
#18 Luminarz#

Tu nie chodzi o rankingi - sypie się cały system dostaw

właśnie rząd w piątek wieczorem ogłosił, że ma być zamknięte wiele punktów rozrywkowych i handlowych od poniedziałku

hitem jest to że jak ktoś kończy pracę w piątek i zaczyna w poniedziałek - musi spędzać dzień przed tv  zamiast odpoczywać np: na Rodos (sezon się zaczyna)

 

oznacz moderatorów