anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drastyczny spadek sprzedaż

SKYElektronik
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedaję komputery i części komputerowe.Zanotowałem ostatnio duży spadek sprzedaży.W ciągu dwóch miesiący było ponad 200 zamówień a teraz w ciągu ostanich 7 dni było z parę zamówień.Może to jakieś zmiany na allegro które uszły mojej uwadze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

SKYElektronik
#8 Zapaleniec#

Dodam ,że od około 20 dni mam super sprzedawcę

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bieda idzie a będzie większa, dobrze już było. ☹️

oznacz moderatorów

SKYElektronik
#8 Zapaleniec#

bieda biedą ale tak nagle przestała iść sprzedaż.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@SKYElektronik Ciężko powiedzieć co jest przyczyną.Prawdopodobnym powodem są wakacje, coraz większa inflacja, no i w końcu to, że ludzie zaciskają pasa i na chrust zbierają.Ja również odnotowałem spadek od połowy czerwca.

Niestety nie sprzedajemy towarów pierwszej potrzeby.

oznacz moderatorów

SKYElektronik
#8 Zapaleniec#

Jest ktoś dłużej na rynku komputerów i mógłby napisać czy wakacje to faktycznie najgorszy z okresów do sprzedaży części komputerowych? Bo ja sprzedaję dopiero od 2 miesięcy

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

W branży komputerowej jest ogólnie raczej zastój. Związane jest to ze spadkami cen kart graficznych i innych podzespołów, końcem pandemii, wysoką inflacją która może mieć przełożenie na zaciskanie pasa a krótko terminowo zapewne wpływ na sytuację mają też wakacje.

 

Do kwietnia było jeszcze OK (mówię tutaj o uzywanych podzespołach) jeżeli chodzi o ten rok.

W porównaniu do zeszłego roku to tamten był bykiem a ten jest niestety niedźwiedziem. 

 

oznacz moderatorów