anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa konta na allegro i wykupiony smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
viki700
#3 Debiutant#

Witam,

mam już jedno konto na allegro, ale nie wykupowałam abonamentu i mogę sprzedawać tylko na allegro lokalnie. Chciałabym założyć drugie konto i wykupić podstawowy abonament by nie mieszać swoich ofert. Czy będę mogła wtedy połączyć oba konta? czy ten abonament obejmie oba konta i czy wykupiony smart też będzie aktywny na obu kontach?

 

Pozdrawiam,

Małgosia

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

viki700 wykupienie abonamentu nie jest obowiązkowe , aby sprzedawać na allegro .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Bez abonamentu można sprzedawać i na normalnym i lokalnym allegro ,przy wystawianiu aukcji jest możliwość wyboru .Wykupiony smart jest dostępny tylko na normalnym allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@viki700 Bez żadnego abonamentu możesz sprzedawać na zwykłym Allegro. Kliknij link zaznaczony na zdjęciu w prawym dolnym rogu i już wystawisz. Wykupiony Smart działa na jednym koncie. AAAA.JPG

oznacz moderatorów
viki700
#3 Debiutant#

Dziękuję za podpowiedzi 🙂 aukcje wystawiam zawsze poprzez aplikacje mobilną i tam nie widziałam takiej opcji... czy coś przeoczyłam? czy ta opcja jest widoczna tylko na komputerze?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@viki700 Tak, przeoczyłaś. W aplikacji jest nieco inaczej, tam trzeba trochę więcej poklikać, aby dotrzeć do linku "dotychczasowy formularz", ale jest to możliwe. Nie pamiętam dokładnie, jak to zrobić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@viki700 Już mam wypowiedź Moniki z moderacji 🙂

sprawdziłam to i w aplikacji nie wystawisz oferty na Allegro tylko na Allegro Lokalnie, ale jeżeli wejdziesz na Allegro przez przeglądarkę na telefonie, a później w Sprzedaż > Obsługa ofert > Wystaw przez formularz > tutaj pojawi się formularz wystawienia na Allegro Lokalnie, ale jeśli zjedziesz na sam dół to możesz kliknąć w "dotychczasowy formularz", wówczas przeniesiemy Cię do formularza wystawiania na Allegro.

   Monika
   Moderator
oznacz moderatorów
viki700
#3 Debiutant#

Dziękuję:-) czyli aplikacja tego nie umożliwia - trzeba otworzyć na telefonie tradycyjna stronę internetową, ale przynajmniej już wiem, że nie muszę kupować abonamentu by z tego skorzystać. Jeszcze raz dziękuję za pomoc !

oznacz moderatorów