anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa konta na allegro

rybydostawu
#9 Pomysłodawca#

Witam mam 2 konta na allegro.

na jednym koncie wczoraj uruchomiłem i zarejestrowałem  imposta paczkomaty i smarta działa bez problemu.

pisało  tam że mogę połączyć drugie konto  do imposta !  wpisałem drugą nazwę konta w zakaładce dodaj konto, zrobiłem potem powiąż, zrobiłem. dziś ktoś kupił na drugim koncie  i chciałem zrobić paczkomata, a tu zonk przełańcza mnie na imposta  ale tej paczki nie widzi. co jest nie tak

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

A nie jest przypadkiem za pobraniem ? Bo wtedy trzeba przefiltrować na pobranie ? Domyślnie widać paczki opłacone bez pobrania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:79593538
#9 Pomysłodawca#

sprawdz na jakim loginie jestes zalogowany w Inpost 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

może to zabrzmi dziwnie ale mamy ten sam problem i mimo naszych usilnych starań nie udało nam się rozwiązać tego problemu

mimo prób podłączenia konta do obu systemów inpostu

oznacz moderatorów

e_carla
#7 Wielbiciel#

A jak mogę powiązać drugie konto allegro z inpostem? Szukam, szukam i nie widzę takiej opcji.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@e_carla  Żeby powiązać kilka kont, ja robię to w ten sposób, że jestem zalogowany na allegro na swoim głównym koncie. Potem przechodzę do inpostu, logując się przez allegro (które zalogowane jest na tym głównym). W imporcie powiązuje wszystkie konta allegro, teraz tak się to robi aby ze wszystkich kont wczytać listę zamówień.

Jeżeli zalogujesz się na inpost poprzez inne konto, które powiedzmy masz powiązane już na głównym, nadal będziesz widzieć te zamówienia, tylko będzie trzeba znów doładować konto, no i zaimportowanej przesyłki już nie zaimportujesz na głównym koncie, więc trzeba uważać przez które konto logujesz się w InPoście.

 

Ogólnie, to robisz to tutaj:

DarkStoorM_1-1590776905879.png

 

 

oznacz moderatorów

interzakupy_2006
#10 Popularyzator#

spróbuj korzystać w jednej przeglądarce z jednego konta allegro i  inpostu

a na innej przeglądarce z drugiego konta allegro i inpostu

może ciągle inpost widzi jedno konto zalogowane allegro i łączy się tylko z tym kontem

ja odkąd korzystam z dwóch przeglądarek nie mam problemu z importem paczek do inpost z dwóch kont allegro

 

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

My mamy powiązane 2 konta i nie ma problemu. Po prostu musisz przełączyć z konta głównego na konto dodatkowe, i wyświetlą się przesyłki z 2 konta.

1.jpg

oznacz moderatorów