anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień Dobry, czy można sprzedawać na allegro bez umowy własnej in post?

Horeja
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Horeja można musisz wtedy założyć se konto https://manager.paczkomaty.pl połączyć z allegro, potem zakładka allegro, import i nadajesz za 10,95 zł lub smarty za 0 zł 🙂

inpost45.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Horeja
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedz , a jak wyskakuje mi przy sprzedaży dodaj umowe własną to jaką wpisać? bo rozumiem że to jest konto na doładowanie a jak wygląda sprawa z Fakturami czy in post wystawia na koniec miesiąca?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Horeja nadajesz z MP zakładka allegro, import !!! nie masz umowy nie nadasz z poziomu allegro 😞 załóż konto tam będą dane do faktury itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Horeja
#8 Zapaleniec#

Ok.Mam konto na MP podpisałam umowę z in postem ale chce zrezygnować bo mam dopłaty za niedotrzymanie deklarowanego wolumenu, czy mam otworzyć nowe konto na MP czy z tego aktywnego konta da się zrobić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Horeja tyle że umowa jest na rok lub dwa, więc od tak nie zlikwidujesz, problem do do abonamentu nie liczą paczek allegro ? napisz do opiekuna czy zmienią Ci konto na bezumowne ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Horeja
#8 Zapaleniec#

Mam miesiąc na wypowiedzenie umowy ,opiekun odpowiedział mi że mają tylko abonamenty jak nie pasuje to tylko wypowiedzenie a ja płacę za wolumen bo i tak nie wykorzystam, muszę znaleść coś innego bez abonamentu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Horeja rozwiąż umowę i nadawaj bez 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Horeja
#8 Zapaleniec#

I tak zrobię dziękuję za info i za poświęcony czas😀

oznacz moderatorów