anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny zakup

Midnightguy
#7 Wielbiciel#

Kupujący rozpoczął zakup 10 szt. przedmiotu. Sprawdź status sprzedaży w sekcji Zamówienia od kupujących.

wczoraj, 23:06

Cześć Adrian xxxx (Midnightguy). Nowa wpłata od kupującego iwonka9320! Razem : 300,00 zł

wczoraj, 23:08

 
 
Dostałem taka wiadomość od kupującego status  płatności mam na rozpoczęte cały czas oraz twierdzi że zrobił przelew bezpośredni na allegro lokalnie i pieniądze dojdą mi na konto bankowe?  Pierwszy raz spotykam się z czymś takim . 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Podawałeś numer konta do wpłaty bezpośredniej? Jeśli nie, to może zapłacił przelewem tradycyjnym przez Allegro Finanse, nie jest to przelew bezpośredni, choć podobnie wygląda. Taki przelew idzie nieco dłużej, status Zakończona pojawić się powinien za około 2-3 dni. Aha, może to być też próba wyłudzenia towaru bez pieniędzy, a maila o nowej wpłacie wysłał kupujący, a nie Allegro. Niczego nie wysyłaj, dopóki nie zobaczysz pieniędzy na saldzie Allegro Finanse lub na koncie bankowym.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Midnightguy Płatność jest rozpoczęta, ale nie została ukończona. Od momentu gdy Kupujący kliknie przycisk kup teraz, ma 5 dni na zapłatę. Jeśli w tym czasie jego płatność nie będzie miała statusu “zakończona”, uznajemy transakcję za niebyłą.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów