anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail z dzis: Zaakceptuj regulamin usługi Allegro Finance, aby nadal sprzedawać na Allegro ...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ealar
#1 Nowicjusz#

Dobry wieczór,

Otrzymałem wiadomość z prośbą o zaakceptowanie warunków AF. Jest link w e-mailu, ale klikając go przenosi mnie do zakłądki " Środki i historia operacji". NIe widzę tam miejca, gdzie mógłbym zaznaczyć checkboxa i coś potwierdzić

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

A jak bezpośrednio wejdziesz?

oznacz moderatorów
Ealar
#1 Nowicjusz#

Przez panel to nie bardzo wiem gdzie.  Poniżej wklejam początek treści wiadomości. Dziwne, że tylko ja to dostałem:

jeśli nadal chcesz sprzedawać na Allegro i Allegro Lokalnie w 2025, Allegro Finance musi zweryfikować Twoje dane. Żeby ułatwić Ci zawarcie umowy z Allegro Finance, dobrowolnie zaakceptuj regulamin usługi Allegro Finance i tym samym wyraź zgodę na przekazanie Twoich danych od Allegro do Allegro Finance.

Dlaczego prosimy Cię o zaakceptowanie regulaminu usługi Allegro Finance

Już wkrótce Allegro Finance sp. z o.o. będzie głównym operatorem płatności na Allegro. Jeśli chcesz dalej sprzedawać, Allegro Finance musi świadczyć dla Ciebie usługi płatnicze. W tym celu Allegro Finance sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane zgodnie

Jak możesz zaakceptować regulamin usługi Allegro Finance

Wystarczy, że:

  • zaznaczysz checkbox [akceptuję] Załącznika 7c do regulaminu Allegro
  • klikniesz [zapisz].

Gdy to zrobisz, przekażemy do Allegro Finance Twoje dane identyfikacyjne, teleadresowe oraz informacje o rachunku do wypłat, zapisane w ustawieniach konta.

O rozpoczęciu świadczenia usług przez Allegro Finance poinformujemy Cię w osobnej wiadomości.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Ealar
#1 Nowicjusz#

Hmm, na tej stronie wszystko jest ok, słowem nie ma o Allegro Fiance i załączniku 7c

oznacz moderatorów
JanMro91
#1 Nowicjusz#

Jak czegoś nie wiesz, nie jesteś pewny..nic nie klikaj...sprawdź dokładnie adres email z którego przyszedł mail....może złudnie przypominać oryginalny...ale jak się wpstrzysz...kropka nie w tym miejscu albo literka...dzwoń na infolinię 

oznacz moderatorów
Ealar
#1 Nowicjusz#

Racja, czujnym trzeba być ale na 100% mail jest od Allego.

ARC-Authentication-Results: i=1; mx.google.com;
       dkim=pass header.i=@allegro.pl header.s=dkim1024 header.b=aDEtahLE;
       spf=pass (google.com: domain of powiadomienia@allegro.pl designates 193.203.222.11 as permitted sender) smtp.mailfrom=powiadomienia@allegro.pl;
       dmarc=pass (p=QUARANTINE sp=QUARANTINE dis=NONE) header.from=allegro.pl
Return-Path: <powiadomienia@allegro.pl>
Received: from smtpfarm38.allegro.pl (smtpfarm38.allegro.pl. [193.203.222.11])
        by mx.google.com with ESMTPS id 2adb3069b0e04-53a000429d2si1282558e87.553.2024.10.16.04.43.58
oznacz moderatorów
AquaJungle
#9 Pomysłodawca#

To jest email od allegro, ja tez to mam. Pozniej trzeba bedzie kliknac, chyba cos tam jeszcze jest ze do ktoregos listopada. Poczekam az zacznie poprawnie dzialac😉.

Mnie bardziej niepokoi ze "allegro finance bedzie glownym operatorem platnosci' A co z P24 i Pay? Jakos tak mam do nich wieksze zaufanie niz do allegro, znaczy absolutnie nei obawiam sie ze allegro finance moze mnie oszukac - co to, to nie. Ale ze bedzie bajzel w raportowaniu tych platnosci to chyba raczej niestety tak, przynajmniej na poczatku. Zreszta tu troche brak logiki, jakie dane? Przeciez maja nasze dane, bo jak jest platnosc pobraniowa to jest przelew z allegro finance wlasnie.

&nbsp;

P.S

A propo bajzlu w raportach platnosci. Wlasnie klient odebral 2 paczki pobraniowe DPD, ofc naliczenie za przesylke widac na saldzie. ale juz wplywu za to platnosc jeszcze nie. Kiedy ona bedzie widoczna w rozliczeniach allegro? Z chwila przelewu na konto, czy jak "przeskoczy" serwer. Jesli automatyczne sciaganie naleznosci dziala niemal natychmiast, to moglby tak samo pokazac sie wplyw z przesylki pobraniowej w saldzie allegro. A nie, paczka odebrana 18-19 a 23 jeszcze nie widac zeby wskoczylo na saldo...

&amp;amp;nbsp;

Ja kto z allegro, trzeba troche poczekac, az wyjdzie ostateczna forma wiadomosci,. W miare logiczna i sensowna i z dzilajacymi odnosnikami. Ja juz sie nauczylem, zeby wszelkei zmiany itd od allegro akceptowac pod koniec wymaganego terminu.

oznacz moderatorów
Ealar
#1 Nowicjusz#

Brzmi sensownie, też poczekam, dziękuję

oznacz moderatorów
Football-stock
#12 Orędownik#

Prawda że fajnie - Allegro wybiera co ktoś kupuje (wspaniały widok produktowy) a często podsunie własny sklep OSA, Allegro wybiera czym to coś dostarczy (Allegro Delivery), Allegro opłaci i rozratuje (Allegro Pay), Allegro wyśle od siebie Allegro Magazynowanie - jednym słowem pełny wybór i esencja wolnego rynku;). Drodzy Państwo ot walczyły pokolenia - zamiast jedynej słusznej partii, mamy jedyne słuszne Allegro.  

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Też tak mam

jest przeniesienie do strony na której nie ma czego potwierdzac

widac obecne ustawienia Allegro finanse. Taki zwykły podglad. Ani kwadracika do zaznaczenia ani kafelka do naciśnięcia. Nic. 
wzięłam to za niechlujstwo i zostawiłam 

oznacz moderatorów