anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja oferty na czechy

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

Proszę o informację jak mogę edytować ofertę produktu który jest już na rynku Czechy -Allegro. Chcielibyśmy zmienić baner, który obecnie jest w języku polskim na czeski. Przy zmianie baneru edycja prowadzi nas do edycji na allegro pl.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

Ponawiam pytanie . 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rhinocell Czy edycja w Allegro.pl jest możliwa? Wprowadzona zmiana nie jest widoczna w Allegro.cz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

Edycja w allegro pl jest możliwa i nie chcemy edycji w allegro.pl. W obecnej chwili mamy udostępnione oferty na allegro. cz , content jest przetłumaczony , ale banery nie są, a chcemy banery wgrać przetłumaczone na język czeski, średnio to wygląda jak połowa oferty jest w języku polski a połowa w języku czeskim . Nie możemy wgrać nowych banerów na Czechy, bo wyskakuje błąd ( dołączam załącznik) że domyślną platformą jest allegro.pl. Jak wprowadzam edycję z allegro.pl to zmiany w ofercie pokazują się w allegro.pl a nie w allegro.cz, nie wprowadzę baneru w języku czeskim na polski rynek. Co mogę zrobić i jak mogę edytować ofertę udostępnioną na rynku czeskim, chcemy zmienić banery i grafiki. 

oznacz moderatorów

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

załącznik: screen 01.JPG

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rhinocell Niestety w tej sytuacji nie wprowadzisz zmiany baneru, która będzie widoczna tylko na Allegro.cz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź. W takim razie allegro nie do końca dopracowało system sprzedaży na Czechy, oferta pół po polsku i pół po Czesku, wygląda nie profesjonalnie. 

oznacz moderatorów