anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Eksport danych o swoich sprzedawanych przedmiotach

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Mam do Was pytanie. 

Do niedawna bez problemu używałem API Allegro. Niestety Allegro wprowadziło jakieś dziwaczne zasady co do używania API, i trzeba swoje aplikacje weryfikować. Najlepszym jest fakt, że "szary" użytkownik nie może z tego skorzystać - czytaj: zwykły, przeciętny sprzedający, niemający firmy.

Otrzymałem niedawno odpowiedź w sprawie weryfikacji mojej aplikacji, abym mógł sobie pobrać moje dane o produktach które mam na sprzedaż, i co ? I muszę być chyba "królem wioski" : )

Nie otrzymałem potwierdzenia weryfikacji, ponieważ - zacytuję:

Spoiler
Zgodnie z nową polityką dostęp do zasobu możemy udostępnić wyłącznie największym partnerom Allegro, generującym największe obroty, lub biorącym udział w programie VIP.


Pozdrawiam
// Nastazja [edycja]
Zespół Allegro

 

Moje pytanie brzmi, gdzie zatem znajdę odpowiednie narzędzie od Allegro, które pozwoli mi wyeksportować wszystkie spzrzedawane obecnie przedmioty, abym mógł bezpiecznie "przenieść" je do Allegro Lokalnie, i nie ponosić tych wszystkich opłat ? Allegro tak bardzo reklamuje się z AllegroLokalnie, że nie pozwala przenieść obecnych przedmiotów do wersji "Lokalne". 

Więc ja się pytam, po co to ? Paradoks.

Może ktoś będzie w stanie mi to wyjaśnić i wskazać takowe narzędzie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Coś mi tutaj się średnio zgadza. Formułka odpowiedzi jest zgodna z warunkami dostępu do /offers/listing, którego to nie potrzebujesz, aby pobrać dane swoich ofert. 

oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Tzn generalnie to potrzebuję pobrać po prostu listę ofert, moich ofert, z mojego konta, wraz z wszelkimi danymi jak np. kategorie, opisy, dodatkowe parametry czy atrybuty, generalnie całość. Nie potrzeba mi przy tym danych osobowych czy jakichkolwiek innych danych. Tylko moje oferty.

Próbowałem już wg: https://developer.allegro.pl/listing/  - niestety fiasko. Niezbędna jest weryfikacja aplikacji, a tą implikuje uwarunkowane bycie "nadludziem", czyli tworzyć obrót nie lada mały.

No chyba że coś źle odczytałem... poprawnie mnie.

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Jak zarządzać ofertami - Allegro Developer Portal

To źle szukałeś, potrzebujesz zasobu /sale/offers 😉

oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Ahhh... no to teraz świat obrócił się do góry dnem : ))

Dzięki za podpowiedź, a właściwie za rozwiązanie.

O to mi chodziło. Czyli mylnie przyjąłem że nie ma innej opcji na pobranie ofert.

Weryfikacji dotyczy zatem tylko wyszukiwanei po wszystkich produktach w Allegro, tak ?

No wyszukiwanie mi nie jest potrzebne. Chodziło mi właśnie o możliwość pobrania wszystkich moich ofert, kategorie, obrazki, atrybuty... no.... teraz to ma sens, super !

PS.I to mnie zastanawiało, dlaczego takie coś zablokowali... a to nie to czego szukałem : )

Wyszukiwanie też mogłoby być dostępne jednak bez weryfikacji, no ale... to nie temat na to zapytanie.

Dzięki !!!

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Shadow_Angel Weryfikacja na takich ostrych warunkach dotyczy tylko wyszukiwarki/listingu. Jak masz token dostępowy do API to możesz korzystać praktycznie ze wszystkich zasobów oprócz wyszukiwarki. 🙂

I nie ma sprawy. 😉

oznacz moderatorów