anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykieta allegro in post nieczytelna lub paczkomat jej nie rozpoznaje

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Czy zdarzyło wam się, że paczkomat odczytał waszą etykietę jako błędną, Mi wyświetlił taki komunikat 'błąd etykiety lub jej brak', po kontakcie z infolinią pracownik inpost informuje, że nie może wznowić etykiety, każe mi ją reklamować w allegro .Etykieta  nie jest pozaginana ani ,żle wydrukowana.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ebauche
#7 Wielbiciel#

Może tak jak u mnie : nie zauważyłam i wpadłam taki sam paczkomat badawczy co odbiorczy i mam ten błąd.

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

U mnie paczkomat nadawczy nie jest taki sam jak odbiorczy

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

I na dokładkę klient założył mi dyskusję za nieotrzymana przesyłkę, wygląda na to, że będę musiała pokryć koszty allegro smart, a w zasadzie nadać przesyłkę z kosztów własnych

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc czy nadając przesyłkę korzystałaś z Managera przesyłek InPostu? Sprawdziliśmy, że etykieta nie została nadana przez nasze narzędzie, nie był to też Smart!, więc reklamacja jest możliwa tylko u właściciela narzędzia, którego użyłaś do wygenerowania etykiety. Daj proszę znać z jakiego narzędzie skorzystałaś, a ja poproszę o pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji InPost. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Wygenerowałam tym dniu kilka etykiet, wszystkie był poprawne  i do nadania wszystkich użyłam tego samego narzędzia, więc jest niemożliwe, żeby to był mój błąd. Pracownik infolinii in post wskazał na błąd systemu allegro. Korzystałam z Managera przesyłek zintegrowanego z moim kontem  allegro.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@ulaabc 

W celu dokładniej weryfikacji zgłoszenia prosimy o bezpośredni kontakt na adres: pomoc@inpost.pl.
Prosimy wówczas o podanie numeru paczki, której nie udało się nadać, wraz z opisem sprawy. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ulaabc Miałem kiedyś kilka takich przypadków że paczkomat nie chciał mi przyjąć paczki i nie był przepełniony ale podjechałem na inny w pobliżu i poszła bez problemu.

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Też w ten sposób próbowałam ale z efektem tak jak wcześniej..

oznacz moderatorów