anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykieta Inpost

DanFryt87
#1 Nowicjusz#

Witam.

Sprzedałem produkt na allegro. Kiedyś jak sprzedawałem to miałem opcje wysyłki paczkomat Inpost, wchodziłem na stronę Inpostu "Manager Paczek" i importowałem transakcję z allegro po czym mogłem wydrukować etykietę.

Teraz dodałem opcje zapłać za pobraniem, klient kupił produkt z taką właśnie wysyłką i próbując Importować z Allegro wyskakuje komunikat "Nie znaleziono transakcji" . Pytanie jak to zrobić żebym mógł wygenerować tą etykietę. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

ale jak tylko pojedyncza sprzedaż to wyślij samodzielnie i już.

oznacz moderatorów

DanFryt87
#1 Nowicjusz#

Weszłem w ten link , przekierowało mnie do https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

i tam jest ta moja paczka którą sprzedałem, klikam nadaj przesyłke  - przekierowuje mnie do Inpost Manager Paczek a tam to samo czyli "Nie znaleziono transakcji" masakra o co tu chodzi.. 😩

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trzeba powiązać konto Allegro i konto managera przesyłek, aby to zrobić  wejdź proszę tutaj, utwórz konto, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowany na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miał informację o wszystkich powiązanych aplikacjach.
Aby nadać przesyłkę wejdź w Zamówienia i przy odpowiednim zamówieniu najedź na [akcje] i [nadaj paczkę Allegro InPost]. Wtedy zostaniesz przeniesiony da Managera Przesyłek InPost i tam będziesz mógł wygenerować etykietę.  

oznacz moderatorów

DanFryt87
#1 Nowicjusz#

Wszystko zrobione i dalej to samo ... dobra korekta wystarczyło zmienić Typ przesyłki z przedpłaty na "za pobraniem" i końcu znalazło 😋 .. dzięki wielkie

oznacz moderatorów