anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fałszywa wpłata?

Pawlockk
#7 Wielbiciel#

Otóż dostałem maila że wpłata była. Oferta się zakończyła wszystko wyglada fajnie. Oprócz jednego. Dostałem takiego maila:

Screenshot_20200629-222831241 (1)_1.jpg

 po czym na allegro wygląda to tak:

Screenshot_20200629-223219928 (1)_1.jpg

 zaplacone 0 z 935. Czy to ma znaczenie na prawdę że nie mam weryfikacji przelewy24? Że nawet na allegro pokazuje że jest 0 na 935?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Pawlockk Nie widzimy Twoich obrazków...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Pawlockk
#7 Wielbiciel#

Mi je pokazuje więc nie wiem

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

moderator musi je zaakceptować. Jaki jest powód,że nie masz kont podpiętych do Payu i przelewy 24??

oznacz moderatorów

Pawlockk
#7 Wielbiciel#

Nie miałem po prostu a teraz jest w trakcie weryfikacji. Ciekawi mnie jeszcze to że wiadomość nie jest z allegro tylko jakby od niego. Powinno tak być? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Pawlockk Jak już któryś mod zatwierdzi wrzucone przez Ciebie grafiki, to zapewne uzyskasz jakieś konkretne info.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

shopmw
#9 Pomysłodawca#

NIe widać obrazków. Z doświadczenia czekałabym na pojawienie się wpłaty  czyli przy zamówieniu będzie napisane opłacone , a kwota będzie zgodna, czyli zapłacone 935 z 935. Trafił nam się klient, który owszem przelał pieniądze na konto operatora, ale nie podał danych jakie operator wygenerował dla tej transakcji, tylko takie jakie uznał za stosowne ( w okienkach odbiorcy podał np dane naszego sklepu, nie operatora) Pieniądze nigdy do nas nie trafiły, zamówienie nie zostało zrealizowane. Dla innego konta pokazywało prawidłowo wpłaty nawet bez weryfiacji przelewy24.

oznacz moderatorów