anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura i zakończenie prowadzenia sprzedaży allegro

Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w marcu zaczęłam sprzedaż na Allegro. Wiedziałam że płacę prowizję od sprzedanych produktów.

Pomimo braku sprzedaży otrzymałam fakture na kwotę 780,25zł .

 

1. Czy może ktoś mi wytłumaczyć za co? I gdzie otrzymałam wczęsniej informację o kwocie "zapewnienia funkcjonalności i usług..."

2. Skąd wzięło się saldo na koniec poprzedniego miesiąca? Co zawiera?

 

3. Zakończyłam dzisiaj wszytskie swoje oferty -czy to jest wystarczające, aby nie ponosić już żadnych kosztów na Allegro? Czy nie otrzymam juz faktur?

4. Jeśli nie to co mam zrobić, aby już nie ponosić kosztów.

 

z góry dziękuję za pomoc

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

O wyjaśnienie naliczonych opłat zwróć się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zajrzyj najpierw do rozliczeń z Allegro i przeanalizuj sobie wszystkie opłaty

oznacz moderatorów

Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Ok, zaznaczyłam wyróżnienie na konkretną ilość dni, czyli wynika z tego że Allegro wydłuża je automatycznie. Rozumiem, że powinnam odhaczyć w ofertach tą opcję po upływie tego czasu - jest to słabe rozwiązanie. Ilość dni to ilość dni, a nie wieczność. No ale ok.

 

To proszę jeszcze o informację, jak mam zakończyć współpracę. Zakończenie ofert jest wystarczające?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Drukpoznan Opcję promowania odhacza się tuż przed upływem tego 10-dniowego okresu, a nie tuż po.
O rozwiązanie umowy (zamkniecie konta allegro) możesz wnioskować tutaj https://allegro.pl/rozwiazywanie-umowy/wniosek/rozwiazanie

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A odwoływać się od decyzji Allegro możesz do uśmiechniętej śmierci - napiszą Ci, że logując się do serwisu zgadzasz się na postanowienia regulaminu. Regulamin jest tak starannie napisany aby go przypadkiem nie zrozumieć.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Drukpoznan W tym artykule znajdziesz informacje jak zakończyć działalność w Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów